Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan nők véleményére vagyok...

Olyan nők véleményére vagyok kíváncsi, akik a harcosok étrendjét követik: nem ment le a melletek ettől a táplálkozástól?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem, nem elsősorban fogyás céljából, hanem hogy napközben több energiám legyen, mert egy étkezés után nagyon eltudok fáradni, de nem szeretném, hogy a mellem akár egy picit is kisebb legyen.

Kérem csak olyan válaszoljon, aki valóban tapasztalt és csinálja! Más véleményére nem vagyok kíváncsi.

Köszönöm!


2013. júl. 7. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok olyan nő.

A fogyás alkati kérdés, ha csökken a testzsírod az alkatodnak megfelelően változik a melled mérete. Nyilván csökken, kérdés hogy mennyit.


Ha nem akarsz fogyni csak több energiát akarsz, akkor szénhidrátok helyett egyél zsírokat és fehérjét, ennyire egyszerű.


Ez nem vélemény volt, tehát bízom benne megbocsájtható hogy nem fogyózó vagy WD diétázó nő vagyok.

2013. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!