Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek az alábbi étrendde...

Szerintetek az alábbi étrenddel tényleg lehet 10 nap alatt 8 kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 8. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet! De nem a zsírból fogsz fogyni, csökken a vízháztartásod, az izomzatod,.. és amint visszatérsz normál étrendhez ezek visszajönnek. Étkezz inkább egészségesen és sportolj rendszeresen, hidd el megéri!
2013. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, minden hátsó szándék nélkül mondom Neked hogy ez egy baromság.


A testsúlycsökkenés nem azonos a fogyással. Fogyásról akkor beszélünk ha zsírt veszítünk. Ezzel az étrenddel zsírból nem fogsz fogyni. Súlyod csökkenni fog? Lehet...De az izomveszteség lesz, nem pedig zsír. Erőtlen, bágyadt leszel, a bőröd pedig szottyadt, öreges.


Azt írja: "Komoly kihívást jelent a fogyókúra során, hogy egy adott napon csak egyféle ételt ehetünk és azt is meglehetősen kis mennyiségben:"


Nem tudom a napi fél kiló marhahús, 1.5 kiló krumpli, 1.5 kiló alma meg 75 deka túró milyen univerzumban számít egyébként kis mennyiségnek. Ez egy baromság, még egyszer mondom. Valami idióta leült, a hasára csapott és megírta. Tele van ellentmondással és semmi értelme.


Tartós fogyást elérni megfelelő étrenddel és edzéssel lehet! Ha 10 nap alatt le lehetne fogyni ilyen agysorvasztó f aszságokkal akkor nem lennének kövér emberek a világon. Az egészséged komoly károsítása nélkül legalább annyi idő ledolgozni a zsírt mint amennyi idő felszedni volt!


Ha komolyan gondolod a fogyást akkor menj fel a body.builder.hu-ra és nézegess fogyókúrás étrendeket, edzésterveket, és a dolog biológia hátterét sem ártana megismerni. Ilyen hülyeségekkel meg ne próbálkozz szerintem mert belepusztulsz.

2013. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Lipton. ***** válasza:
52%
ki az a nagyon hülye aki megbír enni 1.5 kiló almát?
2013. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lipton ha elég éhes vagy.. :D
2013. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Komolyan, az ilyen diéták kitalálóit büntetni kéne!
2013. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen baromságokat kitalálni ?
2013. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne csináld mert csak kiéhezteted magad és a végén felfalod a hűtőt és meg fogod utálni azt az ételt amiből ilyen sokat eszel.
2013. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A párom úgy kb. bármikor meg tud enni másfél kiló almát vagy más gyümölcsöt, akár sok napon át zsinórban is. Nem hülye, hanem gyümölcskedvelő. Persze fontos, hogy utána legyen mit ennie, mert nagyon megéhezik tőle, legalábbis az almától. Vagy pl. a banántól. A barack érdekes módon egész laktató, azért persze kell mellé más is :)


"Az egészséged komoly károsítása nélkül legalább annyi idő ledolgozni a zsírt mint amennyi idő felszedni volt!"

Ez ebben a formában nem igaz. Jól is néznénk ki, ha huszonsok évig tartana leadnom a huszonsok kilót, márpedig nekem így jött fel... Ha jól csinálja az ember, többnyire van egy egészséges fogyási ütem/limit, az mindegy, 1 vagy 25 év alatt jött fel a felesleg.

Ezt egyszer le akartam írni, annyiszor láttam már, hogy nem X idő alatt híztál meg, ne akarj annyi alatt lefogyni...


A kérdésre már leírták az egyértelmű választ... El se kell olvasni a cikket, nyilván közel sem fogy ennyit az ember zsírból, másból pedig igen egészségtelen...

2013. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előző voltam, merőben szubjektív nincs-jobb-dolgom szöveg következik, valószínűleg nem tartalmaz hasznos infót, én szóltam.

No elolvastam. Annyira nem is baromság, mint a legtöbb hasraütéses diéta. 5 napot még el is tudnék képzelni magamnak (van képzelőerőm, azért. nyilván kicsi az esélye, hogy betartsam, de elvileg, jó csillagállás mellett be tudnám, csak mi a fenének, kint érik a barack, nekem meg kókusztejes kávét van kedvem innom, s tükörtojást ennem, akkor azt eszek :D a fix diéták szerintem nem embernek valók, legalábbis nem annak, aki nem saját magának találta ki): az almásat (rohadt éhes lennék utána alapból, így az összes almát éjfélkor enném meg, akkor már nem lenne akkora gond. de ha most csinálnám, kicserélném tetszőleges kiló barackra, másfél, valljuk be, rohadt kevés lenne), a sajtosat (inkább a káposztára repülnék rá, a sajtot én ritkán, deka szinten szoktam s hülye diéták sem vennének rá egyébre), a krumplisat (szeretem a krumplit, bár ez nem méltó egy majdnem paleóshoz. akár vajban sütés nélkül is megy, bár úgy kevésbé finom), a marhahúsosat (legfeljebb meghagynám a húst, ha nagyon nem ízlik vagy nem házi. nem szeretem a marhát) és a tojásosat (de sütném és ennék hozzá zöldséget, mert zöldséget mindig lehet és mindennap eszem nyers zöldséget, akárki akármit is mond). Persze nem egymás után, mert akkor aggódnék, hogy hiányom lesz valamiből, tudom, hogy paranoid vagyok, de ez van.


Miért nem lehet értelmes elvek szerint, de saját ízlésünket, lehetőségeinket, testünk jelzéseit figyelembe véve enni, még ha fogyni akarunk is, nem értem. Sokkal kellemesebb lenne, mint magunkra kényszeríteni valamit. Még egy hatékony, egészséges, személyre szabott étrend sem jó, mert mi van, ha nekem épp mást van kedvem enni, vagy megkívántam a zellerfasírtot vagy ki kell használni a mélyhűtőből a kaprot? Esetleg nem lakom jól a kiszabott adaggal? De egy hasraütéses, tőlünk távol álló, sokszor igen kiegyensúlyozatlan valamit csinálni... Ennek megértése már végképp nem megy nekem.

2013. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lipton. ***** válasza:
TaplalkozasH. , egyszer biztos kipróbálom, ezt nem hagyhatom ki :D
2013. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!