Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egészséges...

Szerintetek ez egészséges fogyás? (bőv lent)

Figyelt kérdés
180 cm magas vagyok,84 kg voltam. 2 hónap allat 75 kg ra fogytam le. Tornáztam is,meg naponta 2-3 szor ettem és keveset. Azt vettem észre hogy a bicepszemnél mintha kicsit a bőr lógna. ez vissza huzodik idővel? De 75 kilonál sem szeretnék megálni, 65 kiló lenne a célom 24 éves koromig a 65 tartottam. Szeretnék tőletek tanácsot,hogy csináljam továbra a kivánt eredményig. Előre is köszönöm. 26F

2013. júl. 8. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A bőr azért lóg, mert még lazák alatta a szövetek. Azaz zsír van alatta.


Ha keveset eszel, de nem jó minőségű ételt ez többé/kevésbé így is maradhat. Ezért kell főleg egy fiatal, erőteljes férfinak sokat ennie, de azt zsírból, húsból, zöldségekből megoldani. Elég baj az, hogy a nők keveset esznek. Mi emelkedjünk túl az ilyen butaságokon. Mondjuk nagyon sokat tényleg nem kell enni, csak annyit hogy jóllakj.

2013. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

180 cmhez meg egy nonek is keves a 65 kg...ha meg belegondolok, hogy nekem is ennyi a celom a 160 centimhez ... es mar csak 7 kg (zsir) minusz es 5 kg plusz (izom) valaszt el tole, hogy normalis testzsirszazalek mellett legyek ennnyi, es nem leszek igy sem extra izmos, akkor elgondolkodtatsz, hogy rajtad mennyi izom lesz 65 kgosan...

torna helyett/mellett valami intenzivebb sport nem artana

2013. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!