Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel kb mennyit fogyhatok...

Ezzel kb mennyit fogyhatok rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a gyors fogyás híve,rendszeresen tornázok,de a súlyomon nem igazán látszik,és a hasam sem olyan lapos mint amilyen "lennie kéne",ez első héten 50hasprést csináltam és hetente emeltem 10-zel,úgy voltam vele hogy a türelem rózsát teremt,de szombatra le kéne adnom pár kilót,és el kéne tüntetni a hasamat(után maradnák a tornánál,és arra hagyatkoznék),ha max2-ig eszek kenyeret/rizst,utána 6-ig csak gyümölcsöket,zöldségeket vagy leveset,napi 3liter folyadék és 30-45perc tornával mennyi menne le?

A folyadékbevitel mindig ennyi(cukor nélküli menta tea és ásványvíz),a torna is nagyjából ennyi,de most vagyok "váltásnál"(időnként cserélem a gyakorlatokat hogy a testem ne szokjon hozzá).



2013. júl. 9. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:

de a súlyomon nem igazán látszik,és a hasam sem olyan lapos mint amilyen "lennie kéne",



Helló. És mégis minek kéne az alakodon látszania?

Ugyan úgy kenyeret és rizst eszel mint a többiek. Hát, ezzel meg ilyen pocid lesz.

Tök jó hogy tornázol, mert szép, szexi izomzatod lesz a pocak alatt.


Ehetnél egész nap sok zöldséget, húsokat, halakat, tojást, kis gyümölcsöt. Bomba formád lenne, olyan szomorú amikor nők eltérnek ettől és magukon tartják az úszógumit :/

2013. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy ehetnék,csak azt fizetni kéne,nem a saját keresetemből élek,év közben is csak az ösztöndíj van az meg kell a bejáráshoz(volán,bkv bérlet),meg ugye valamennyit nem árt félretenni,a családom meg nem híve az egészséges életmódnak,úgyhogy ha nem lenne kertünk akkor nem sok gyümölcsöt és zöldséget látnánk,így nagyjából annyit tehetek hogy azt eszem amit ők csak kevesebbet,mert néha elég nekik hogy van kenyér,vesznek hozzá szalonnát(ebből már nem szoktam enni)és vacsorára megesznek egy kilóval
2013. júl. 9. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:
A szalonna kenyér nélkül a ketogén táplálkozásba tökéletes lenne, amivel nagyon jól lehet szálkásítani. Csak egy tipp.
2013. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy a zsírszalonna túl jót tenne,főleg ha a családomat testalkatilag nézem
2013. júl. 9. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát pedig szálkásító diéta nélkül ne nagyon várj fogyást.

A 30-45 perc alatt remélem aerob edzést értesz és nem valami rubint rékás fszságot.

2013. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el futni és ne a felülésekben reménykedj mert az ha van felesleg a hasadon semmit se ér, nem tünteti el a zsírt. És olvasd el a paleo diétát ott is sok szalonnát esznek és mégis fogynak. Egyél vacsira szalonnát kenyér nélkül és ha tudod próbáld elhagyni a kenyeret, a puffasztott rizs vagy abonett sokkal jobb mint a kenyér és egy csomag talán 120 forintba kerül ami nem drága. Ha nincs lehetőséged a kenyér elhagyására akkor legalább teljes kiőrlésű vagy barna kenyeret egyél
2013. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem hiszem hogy a zsírszalonna túl "


A családod szigorú ketogén étkezést követ kevesebb mint 40g szénhidrátfogyasztással, kevés fehérjével és sok zsírral? És nem előnyös a testalkatuk? :O


Ezen fenn fogok akadni. Ez szinte hihetetlen, szerintem nem esznek elég szalonnát, és valahol sok rejtett szénhidrátot visznek be, vagy tejterméket. Biztos hogy valami ilyennel rontják el, akkor meg a szalonnával van a baj.

2013. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem írtam hogy ketogén diétát folytatnak,pont azt írtam hogy egyátalán nem étkeznek egészségesen

amúgy Rubint Réka eláshatja magát,mindent csinálok csak az övét nem

a futás sajnos kivan lőve asztma miatt,tudom hogy úszni kéne,de vidéki vagyok és 40km-en belül nincs uszoda,így többek között marad a felülés,lépcsőzés,guggolás,jóga,pilates

2013. júl. 9. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat mozogsz!


Az evésbe pedig kell valami koncepció. Ha szalonna van, akkor kevés szénhidrát. Ha gyors szénhidrát van, akkor kevés zsír + kalória limit,

Ha fehérje van.. azt zsírral jól össze lehet hozni vagy szénhidráttal+kalórialimittel.


Össze-vissza viszont veszélyes.

2013. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!