Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit egyek, hogy a gyomrom...

Mennyit egyek, hogy a gyomrom szűkebb legyen?

Figyelt kérdés
Mindig is vékony voltam, keveset ettem,(nem direkt csináltam nem bírtam sokat enni emiatt minden évben egyszer vashiányom volt. Tavaly ősszel elkezdtem szédülni, az orvosok azt mondták egyek rendesen. Elkezdtem enni, és sikerült híznom, de megint keveset akarok enni, de félek, hogy megint szédülni fogok. Régebben egyik ősszel is híztam, de utána megint kevesebbet kezdtem enni, akkor nem szédültem, csak akkor, amikor megint vashiányom lett. A zöldségeket egyáltalán nem szeretem, kivéve a hagymát, uborkát, krumpli. A lecsót azért megeszem néha. A gyümölcsöket jobban megeszem, de idén nem is kívánom őket. Ettem pár szem cseresznyét, meg epret ennyi, pedig minden van itthon, falun lakunk. 20/L
2013. júl. 9. 16:18
1 2
 1/13 Simon0211 ***** válasza:
A legegyszerűbb dolog a te esetedben ha napirendet alakítasz ki az étkezéseidnek. Csak azt nem értem a leírásodból, hogy most te diétázni akarsz vagy egy normális étrendet kialakítani, h ne legyen vashiánnyal problémáid, mert a szerint mást javaslok. (Írj bátran privátba és megadom a skypos elérhetőségem)
2013. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A gyomrod alapvetően kb. teniszlabda nagyságú. Attól függően tágul, mennyit eszel egyszerre. Utána ismét összemegy. Ez a "kitágult a gyomrom" egy baromság.

És amikor "összeszűkült", és nem vagy éhes, akkor is teniszlabda méretű.

2013. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vashiányra: máj, cékla, céklalé (de nem a savanyúságnak a leve, ha tiszta céklalé, Sparban lehet kapni).
2013. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Skypom nincs. Úgy két kilót akarnék fogyni, azért nem Írtam le a súlyom, mert egyesek mindenkit kövérnek neveznek, aki nincs 50kg alatt ehhez a magassághoz. Régen mindig így fogytam ,hogy nagyon keveset ettem, persze nem tudatosan, nem volt étvágyam. Ősz óta meg félek a szédüléstől. A tűtől pedig rettegek, mert utána mindig rosszul vagyok.
2013. júl. 9. 16:29
 5/13 A kérdező kommentje:
A céklától rosszul vagyok, ha rá nézek is. A májat szeretem. Néha Béres vas tablettát szoktam szedni.
2013. júl. 9. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Mit eszel?


Annyit egyél, hogy jóllakj. Erre van beállítva a szervezeted. Ha gabonákat eszel zöldségek, gyümölcsök és hús helyett, akkor vashiányod lesz mert ilyen hatása van. Ugye senkinek sem kellene ennie.


Ha nem szereted a zöldségek többségét, akkor:

- egyél gyümölcsöt és húst

- edd azokat a zöldségeket amiket szeretsz

- vegyél erőt magadon és egyed őket.


Nem kell sok gyümölcsöt enni, az étkezésed alapját képezheti a hús, zsír, zöldségek olyan arányban ahogy kívánod. A krumpli.. egy speciális zöldség, inkább keményítőforrás szemben a zöldségek többségével.

2013. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szoktam kenyeret, kiflit is enni, meg amit főzünk.
2013. júl. 9. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Hát jó, én is.. mondjuk nem. Én nem eszem mert tudom hogy a glutén káros, a teljesítményemből visszavesz a keményítőevés, és 10-20 év múlva sem akarok pocakot meg inzulinrezisztenciát. Igazából másnak sem ajánlott. : /
2013. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miket egyek, hogy ne szédüljek, ha keveset ettem is belőle?

Akkor a cukrom nagyon alacsony volt ,azt mondta az orvos, azért szédültem. Attól félek, hogy szédülni fogok megint.

2013. júl. 9. 17:03
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha ugyanannyit eszek, mint most, de mindennap 1 órát kapálok, gereblyézek, néha tollas labdázok, úgyis lehet fogyni?
2013. júl. 9. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!