Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami internetről letölthető hatékony edzésprogramot amit ha minden nap végzek akkor hatékony a fogyás? (21/N)

Figyelt kérdés

82/172

Legalább 15kg van rajtam.



#edzés #fogyás #kardio #fogyasztó módszerek
2013. júl. 10. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem létezik fogyasztó mozgás. Akkor fogysz ha abbahagyod a cukor, lisztevést.. (lehetne hosszabban kifejteni).


Tölts le bodyrockTV és zuzana light edzéseket.

2013. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Insanity
2013. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szia én tudnék neked ajánlani valamit csak írj egy levelet szerintem beválna ha fogyni szeretnél :)
2013. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól sejtem hogy a leghatékonyabb zsírégetésről, a szex terápiáról lehet szó? :))))
2013. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

mindennap min.30-40 percet csinálom és bevált!!

2hete csinálom és már formásodtam:) persze mellette figyelni kell a táplálkozásra is

2013. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mit?
2013. júl. 21. 18:59
 7/8 anonim válasza:
Leghatékonyabb fogyás titka: egészséges étrend, és valami olyan sport amit szeretsz csinálni ( futás, úszás, lovaglás, bicikli stb...:)
2013. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudok,de nem a netrol,hanem a fejembol...Es 10 kg konnyen le fog menni,az utolso 5nel vert fogsz izzadni
2013. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!