Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok tanácsot adni ilyen...

Queenagi kérdése:

Tudtok tanácsot adni ilyen lehetetlen helyzetre?

Figyelt kérdés

Röviden a helyzetem: 1 éves a kislányom, itthon vagyok vele. A terhesség előtt is volt rajtam felesleg, 69 kg-val indultam. Szüléskor 80 kg voltam, ez mostanára visszament 73-ra, de innen tovább egy dekát se mozdul. Koplalni nem tudok, mert elájulnék az éhségtől a fizikai igénybevétel miatt, de nem eszem vörös húst, vadat, kenyeret (napi 2 kiflit csak) meg egyéb ilyen durva dolgokat, eszem zöldséget, gyümölcsöt. Edzeni, tornázni nincs időm legfeljebb este 9 után, de akkor meg már hullafáradt vagyok a napi strapától. Elmenni itthonról nem tudok, csak ha a gyerekkel sétálok, de edzésnek az semmi.

Ja, és nagy problémám: nem tudok tisztán ásványvizet inni, mert nagyon szomjas vagyok tőle és úgy kiszárítja a szám, hogy bereped. A gyümölcslevek baromi drágák, kevés szörpöt szoktam a vízbe tenni, hogy íze legyen. Nem tudok már mit kitalálni, segítsen, aki tud. Köszi.


2013. júl. 10. 16:11
 1/3 Simon0211 ***** válasza:
Kezdésképpen hagyd el a gyümölcsöket az étrendedből és a fehér liszt alapú ételekről pékárukról is tegyél le. Helyette fogyassz teljes kiörlésű gabonából vagy rizslisztből készült terméket. A szörppel sincs mese el kell hagyni, ha valami kis ízre vágysz igyál teát édesítőszerrel. Mozgás nélkül pedig nem úszod meg. Akárki akármivel jön. Bárki fel tud kelni egy fél órával hamarabb, hogy mozogjon egyet, ha este meg már fáradt mozogni. Felkelsz egy félórával hamarabb és egy fél órás otthoni átmozgató edzést végezz éhgyomorra. Ha még ezek után is stagnálnak a dolgok bele lehet fogni egy szénhidrát ciklizálásba. Persze itt alap feltételnek vettem, hogy viszonylag rendesen kialakított diétás étrended van.
2013. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ízesített víz majdnem ugyanannyiba kerül mint egy sima ásványvíz. A 3 kerekű sportbabakocsi is jó megoldás lenne mert akkor tudsz futni a babával.
2013. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok hamarabb felkelni, mert a gyerek 6-kor ébreszt, és onnantól kezdve már vele kell törődnöm. Aludnom meg nekem is kell valamikor, ugyebár. A gyümölcsöket nem hagyom el, mert egészségesek, de szerintem ezzel nem mondok újat. Minden, amit ajánlasz arról szól, hogy egyek íztelen vackokat, mint a teljes kiőrlésű pékáru (ami akár fűrészpor is lehetne) meg az édesítőszer, aminek borzalmas íze van. Ezek egyet jelentenek a koplalással. Ja, és kérlek ne írjál ostobaságokat, ha nem tudod mivel jár egy gyerek.
2013. júl. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!