Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Molnár...

Mi a véleményetek Molnár Anikó (Való Világ) fogyókúrájáról?

Figyelt kérdés
Most néztem a Frizbi műsorban. Azt mondta hogy csak zöldséget és húst eszik de azt minden formában + sportol. Állítólag 13 kg-ot adott le 2,5 hónap alatt. Tényleg nagyon sovány lett:)) Kipróbáljam? De olyan furcsa hogy gyümit se lehet enni meg persze szénhidrátot sem:((
2009. okt. 18. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán megpróbálhatod;) egyébként mennyi kg vagy és mennyi cm?
2009. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Molnár Anikó rendszeresen megjelenik itt a környéken a méregdrága szépségszalonban, nappal, fő munkaidőben. Megteheti: nem kell neki dolgozni, megél a celebségből. Szépségszalonból konditerembe is kocsival jár, ott is fél napokat eltölt. Ha nincs állása valakinek, de pénze van, akkor valóban sikerülhet ennyi idő alatt.
2009. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ÓÓ, jobb ha nem mondom meg a súlyomat!

Bővel 3-jegyű sajnos:((((((((((((((((

2009. okt. 18. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért szénhidrát kell a szervezetednek. Nem kell agyba-főbe zabálni, de szükséged van rá. Mondjuk, ha reggelire megeszel egy jó kis péksüteményt semmi bajod nem lesz tőle, meg ki is elégíti az édességvágyadat, ami szinte mindenkinek van.
2009. okt. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a véleményem hogy nem látom hogy fogyott volna:P általában minidg ugyanolyan kövér szegény sajnálatra méltó. Tudod mindig kell valami amivel fel lehet tünni a médiában hiszen mással nemtud. Ha ez nem így menne már rég ellenne felejtve hiszen nem dolgozik tv-ben rádióban vagy akármi..Amúgy szerintem más is úgy fogyott le de az hogy nem eszik kenyeret eggyetalán az túlzás. Tényleg szükség van szénhidrátra legalább a délelőtti órákban fontos.
2009. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Télen találkoztam vele a szentendrei HÉV-en, nagy darab debella csaj, festett hajjal és 50-es IQ-val. Állandóan azt nézte, hogy ki ismeri fel, vigyorgott jobbra-balra minden pasira. Undormány volt. Se állása, se szakmája, se esze nincs.
2009. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!