Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, nagyon fontos. (? )!

Segítség, nagyon fontos. (? )!

Figyelt kérdés

Bulimiás vagyok kb 2 hónapja ,rögtön tudtam mi a helyzet..

Szeretnék beszélgetni hasonló helyzetbe lévő emberekkel ,hátha tudunk egymásnak segíteni.

A többi infót privátba leírom

13/L



2013. júl. 12. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonló helyzetű..

Inkább pszichológust keress fel, és vele beszélgess. Kölcsönös együttérzéstől még nem oldódik meg az a lelki állapot, ami miatt hánytatod magad :(

2013. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A mondatom így is értelmes.Én nem a hánytatósok közzé tartozom,de csak azért mert soha nem sikerült.

Én gyógyszereket szoktam bevenni ,hogy ne tudjak enni.

Illetve rengeteget sportolok.

Igaz nagyon jó tanácsokat adsz ,csak az a baj ,hogy senki ,aki nincs benne ebbe az ördögi körbe nem értheti meg.

Lehet ,hogy a pszihológus tudja mit kell tennie ,de soha se élte át ,amit én,ezáltal nem is tud segíteni.

De ,hogy pszihológushoz eljussak el kell mondani a szüleimnek,amit nem akarok,mert magukat hibáztatnák pedig ők nem tehetnek róla.

Aranyos vagy,hogy segíteni próbálsz,de ehez te kevés vagy.

2013. júl. 12. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnálom és a lehető legjobbakat kívánom.
2013. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én 6 évig voltam anorexiás, több intézményben kezeltek, 2 éve bulimiás vagyok, de már kezdek kilábalni belőle, mert gyakorlatilag az egész életemet tönkretette, és rájöttem, hogy egyáltalán nem éri meg. Én sem hánytattam magam, "csak" hashajtókat szedtem brutális mennyiségben. Mára teljesen leálltam vele, viszont a falásrohamok nagyon meg tudják keseríteni a napjaimat, de úgy érzem, sikerült megoldást találnom. Most teljesen átalakítottam az étkezési szokásaimat, törekszem arra, hogy egészséges élelmiszereket fogyasszak. Rengeteg zöldséget, húst, gyümölcsöt, tojást fogyasztok, kerülöm a cukrot (ehelyett nyírfacukrot használok), a lisztet, tejet. Ezzel az étrenddel jól érzem magam :)

Ha bármi kérdésed lenne, írj bátran!

2013. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!