Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan étrendet...

Tudnátok olyan étrendet ajánlani, amiben kevés cukor van, és maximum 20 gramm zsírt tartalmaz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvosommal, és ő mondta, hogy próbáljak meg kevés cukrot, és 20 grammnál kevesebb zsírt bevinni a szervezetembe. Kerestem több oldalon is, de nem nagyon találta. :(
2013. júl. 12. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:
beszelj a paleosokkal!
2013. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem étrend. Ha a cukrot lecseréled édesítőszerre (stevia, pötyi, süssina) akkor kevesebb illetve cukor mentes lesz. Ha sütés/főzés során minimális zsírt használsz (olajspray remek alternatíva) akkor az elkészült étel ha zsírmentes nem is lesz, de jóval kevesebbet fog tartalmazni. Nyílván a szalonnát felesleges ilyen módon kisütni, felvágottakon meg rajta van a zsírtartalom, vagyis a zalafelvágott ilyen szempontból nem a legjobb választás. Keresd a csirke/pulykamell sonkákat, 900-1600 ft/kg közti áron már lehet 1-3 gramm zsírtartalmú felvágottakat kapni. Sovány húsok a csirke/pulykamell, halak, marha. Tejtermékek a sovány túró/joghurt, 1,5%os tej, cottage chese, kemény sajtok (talán)
2013. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többit! :)

Olyat lehetőleg ne ajánljatok, ami kókuszt tartalmaz, mert allergiás vagyok rá.

2013. júl. 12. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!