Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni? (többi...

Hogy tudnék lefogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, sőt sokak szerint vékony is vagyok, de a hasamon mégis van felesleg. Nem tudom hogy szabadulhatnék meg tőle. Tudom hogy ez egy normális étrend nélkül majdnem hogy lehetetlen. Néztem sok fajta étrendet, de nem az én pénztárcámhoz lettek igazítva.

Másik problémám pedig, hogy nem tudom hogyan ehetnék változatosan.

Zöldségek, gyümölcsök, joghurt, tojás, hús, hal - ennyi, amit szabad enni, ha egészségesen akarok étkezni és nem tudok drága kajákat venni???

Mondjuk nekem nem lenne probléma, ha minden nap halat vagy csibe-, pulykamellet kéne ennem, de anyu nem akar külön főzni rám és nem is engedhetünk meg magunknak minden nap ilyen kajákat.

És nagyon el vagyok keseredve, mert nagyon bosszant, hogy vékony vagyok, de hasam pedig mint egy lufi, ha pedig leülök akkor kibuggyanik és undorító :S nem olyan nagy, de engem nagyon zavar.

Ha mondjuk délbe mindig eszem abból /nem sokat persze/, amit anyu csinál, bármilyen hízlaló, de reggelire, 10 óraira, uzsira és vacsorára csak könnyű ételeket eszem akkor le tudom adni azt a kis felesleget?

Mellette amúgy járok úszni heti 2x és ha van lehetőségem akkor elmegyek többször is. Szobabiciklizni is szoktam, hasra is edzek, szóval a heti edzés az megvan.


Jó lenne, ha adnátok valami tippeket, hogy tudnám olcsón megoldani a problémám?

Esetleg van valaki akinek sikerült leadnia azt a pár kiló felesleget, olcsó megoldások segítségével?


19 éves vagyok és lány



2013. júl. 12. 23:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha elhagyom a délutáni nassolásokat, csokit főleg és többet sportolok, mondjuk minden nap 1 órát, akkor leadhatom a felesleget úgy is, hogy CSAK ebédre közben eszek pl. lisztből készült termékeket, krumplit, riszt, tésztát, cukros kaját stb. stb. ???
2013. júl. 13. 00:01
 2/6 anonim ***** válasza:
szia:) nyugodtan egyél azt amit anyud főz, de csak nagyon kis adagban :) én 50 kgmot fogytam, az elején én is ettem kis adagokban aztán fokozatosan egyre kevesebbet és már csak délelőtt eszem :) és jól érzem magam :)
2013. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)))
2013. júl. 13. 08:16
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vannak olcsó husik (teszkóban most 800/kg a sertés darált)


2. a joghurt helyett rögtön lehet zöldséget venni.


3. akkor talán ideje szüleiddel megbeszélni a jövő kilátásait. tehát te már edzetlen vagy, a szüleid egészségi állapota képzelem milyen jó lehet. nézzétek át, hogy van értelme továbbra folytatni a lisztes - cukros kajálást? Tehát mindenképpen gyógyszereken akarjátok végezni?


Neked erősíteni kéne és együttműködésben szüleiddel húst, zöldségeket, gyümölcsöket enni.


Vagy nem, de akkor igazából rá fogtok jönni, hogy rosszul döntöttetek de lehet már késő lesz. Kialakult cukorbetegség, komoly elhízás, rák esetén.. utólag mindig nehezebb megoldást találni.

2013. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy csak cukros, lisztes kajákat eszünk. Ilyeneket csak ritkán eszünk.

Nagyon sok húst, zöldséget, gyümölcsöt eszünk. De nem csak azt.

És én arra gondoltam, hogy ha néha eszek lisztes, cukros kajákat attól még le fogom tudni adni azt a kis felesleget, ami rajtam van?

2013. júl. 13. 10:13
 6/6 A kérdező kommentje:
És anyunak nem az a problémája, hogy gyümölcsöt, zöldséget meg húst akarok enni. Mert amúgy is rengeteget eszünk. Hanem az, hogy ha CSAK ezeket eszem meg, az nem valami változatos.
2013. júl. 13. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!