Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok úgy hogy nem diétázo...

Fogyhatok úgy hogy nem diétázok, nem fogyozók semmi ilyesmit nem csinálok, de este 6-7 után már nem eszek semmilyen zsírosabb, töményebb kaját?

Figyelt kérdés
Eddig mindig az volt, hogy este 8-9 körül vacsiztunk és mindig főtt kaját abból is a töményebbeket. Húst, tésztát, kenyeret stbstb.. ha mostanába nem eszek este semmilyen zsírosabb kaját akkor fogyhatok? Ha ondjuk 6-7 után csak gyümölcsöt eszek, esetleg kakaó stb?
2009. okt. 19. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
se gyümölcs se kakaó fehér hús+ zöldség, piritós kenyér (teljes kiörlésü) + zöldség vacsorára ne kakaózz gyümölcsöt meg pláne ne! és igen fogyhatsz csak figyelj kisit oda a táplálkozásodra, ne csak este hanem egésznap, És szerintem heti 1-2 óra mozgás sem ártana meg!
2009. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Összezabálsz minden szart, és csodálkozol. Sportolni sportolsz, vagy a hülyeségek kérdezése a legfőbb tevékenységed?
2009. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogyhatsz igy, de a legjobb lenne, ha mar nem ennel es innal semmit se este 7 utan. Az sem mindegy, hogy 6 vagy 7 utan!

Es ne felejtsel el mozogni!!! Az egyik legfontosabb!

Este 7 utan pedig csak vizet igyal!

2009. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

annyit tennék hozzá, hogy napközben is hagyj el mindenféle sütit, csokit, egyéb ilyesmit, ha szoktál enni édességet egyáltalán.

és a 7 óra után nem eszel-dolgot, csak akkor tartsd be, ha legeslegkésőbb 10kor már mész aludni. Ha éjfél körül vagy utána alszol el (én pl így szoktam, egyetemista lévén) akkor 1-2 órával ki lehet tolni az utolsó kajálást (mert akkor az agyadnak és a testednek még éjfélkor szüksége van több energiára, mint amit az alvásnál egyébként elhasználna) De akkor se nehezet egyél.

2009. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tapló másodiknak: Nem zabálok össze vissza mindent viszont nem is sportolok mert nem nagyon van lehetőség és az időm sem engedi. Max annyit tudok "sportolni" hogy sokat sétálok, mert muszáj. Édességet néha eszek. Nem vagy túlsúlyos se, se dagadt csak 1-2 kiló kéne hogy lejöjjön. Ezért gondoltam arra hogy milenne ha este 6 vagy 7 után már nem ennék olyan zsíros, tömény kajákat hanem csak lazábbat. Mivel hajnalba elmegyek itthonról és kb 3 körül érek haza majdnem mindig így nem igen van időm se reggelizni se ebédelni max akkor kajálok mikor hazaérek.
2009. okt. 19. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Ezt az este evéses parát rohadtul nem értem... Akkor fogysz, ha több energiát fogyasztasz el, mint amennyit megeszel! Pont. Állatkísérletekkel igazolták, hogy a táplálkozás időpontja nem befolyásolja a súlygyarapodást.


ENERGIA EGYENSÚLY!!! Ezt vésse mindenki az agyába!


Sokat eszel, meghízol akkor is, ha csak reggel 5kor eszel!

2009. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Este 6 után már ne vacsorázz. Lesz egy kis eredménye, szerintem mindenképp. Természetesen a heti 3x sport és a napi 2,5 l víz is sokat segíthet.
2012. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Este 6, este 6....

meg a francokat este 6!

Maximum annak, aki már 9-kor elmegy aludni.

A testnek az a legjobb, ha 3-4 óránként eszel, de kevesebb adagokat, mintha napi 3x ennél, és persze hogy többet, mivel éhesebb vagy, de ha reggel megeszel egy zabkását, tízóraira meg egy joghurtot, nem leszel annyira éhes, hogy pl. 2 tányér levest megegyél. Mert ha reggel megeszel egy szendvicset és pont, ebédig semmit, ebédre 2 vekni kenyeret meg tudnál enni, olyan éhes leszel.

Lefekvés előtt 3 órával nem ajánlatos enni, hogy ne zavarja az emésztés az alvásodat, meg azért na, teli hassal nem olyan jó ám aludni!

De ha most 6-kor valaki eszik pl. túrót pirítóssal, és amúgy 11-kor meg éjfélkor fekszik le, mire oda kerül a sor hogy "na alvás", kilyukad a gyomra az éhségtől.

Szóval ha tudod, hogy 10-kor lefekszel aludni, 7-kor még nyugodtan ehetsz.


Másik:

Gyümölcsöt csak reggel és délelőtt ajánlott enni, az anyagcsere ilyenkor a leggyorsabb, délután már lassabb és a gyümölcscukor ilyenkor már nem olyan jó, délután egyél inkább zöldséget, pl. zellerszárat natúr joghurttal, több kalóriát égetsz el a azzal hogy megeszed meg elrágod, mint amennyit beviszel vele, asszem 1 grammban van 0,36 kalória, szóval jó nasi, és 2 zellerszár után már csillapodik az éhség is valamilyen szinten, tuti dolog :D

Kakaót meg inkább ne, cukor+kakaó+tej, kalóriabomba.

Inkább igyál gyógyteát cukor meg minden édesítő nélkül, citromot simán tehetsz bele, elenyésző kalória van benne, meg a gyógyteák eleve hatásosabban natúran.

Na jó, 2009-ben írtad ki a kérdést én meg itt 7 évvel később jövök válaszolni, de hátha valaki idetéved ugyanilyen problémával, és segítettem neki! :D


14/L

2016. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!