Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hashajtótól lehet fogyni?

A hashajtótól lehet fogyni?

Figyelt kérdés
azt olvastam több helyen is,hogy ha hashajtót veszünk be sokszor,az lesoványodáshoz vezet. Tudom,hogy egészségtelen,engem csak az érdekel,hogy igaz-e.
2009. okt. 19. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Tapasztaltál már olyat, hogy a hashajtótól zsírt lehet üríteni? Ha igen, akkor szabadalmaztasd a terméket, mert vinni fogják mint a cukrot.
2009. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg lehet, mert a múltkor anya tesója (nő) elkapott valami vírusos hasmenéses témát, egyfolytában a wc-n ült, és 1 hétig tartott nála, de nagyon durván, és fogyott 7 kilót az 1 hét alatt! Úgyhogy szerintem nem tök hülyeség.
2009. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem zsírt fogysz le tőle, hanem sok salakanyagot és vizet. Egyébként a szervezetben van kb 10kg felesleges salakanyag, úgyh biztos látszódna az eredmény annak is.
2009. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
ha tartósan van hasmenésed, a szervezeted kevesebb tápanyagot tud az ételből felvenni. Sajnos a belekben már csak a vitaminok és hasznos anyagok, nem az energiafelvétel történik, szóval ez inkább "beteges" fogyás. de igen, lehet.
2009. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
A hashajtótól fosni lehet...
2009. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Hashajtó tartós szedésével a nagyfokú víz, só- és tápanyagveszteség miatt életveszélyes állapotba kerülhetsz rövid idő alatt. Amúgy gratulálok annak a baromnak, aki ilyet publikál a netre. (egy medikus)
2009. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már. Mindig nagyon görcsölt a hasam és hányingerem lett ha bevettem és ezért nem ettem, de csak addig mig nem jött meg a hashajtó hatása. Max fél kiló jött ki belölem, szal ennyivel könyeb lettem. Aztán ugyanugy ettem ahogy eddig, megint tele lett a belem, megint hashajtóztam.... semmit nem ér. És ha ráadásul sokat is vesz be az ember, akkor begöcsöl a bele és annál fájdalmasabb halál....
2009. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!