Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtótól lehet fogyni?

Hashajtótól lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, ha víz- és hashajtót szedek, illetve csak zöld teát iszom akkor lefogyhatok? 172cm-62kg 17/L
2010. febr. 24. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
valamennyit fogysz. de nem zsírból, csak a víz megy ki belőled. legyengülsz amint elkezdesz egy kicsit is enni hízol. tehát ha hízni akarsz ez egy jó módja.
2010. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Többet ártasz vele, mint használsz! Kiszáradhatsz, aztán, ha megsérül a végbeled belülről a folyamatos hashajtózástól, az olyan pokolian tud fájni, hogy ordítani fogsz! Garantálom!Volt benne részem!
2010. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem, a hashajtótól a beled ürül ki, ami látszólag okoz fogyást (hiszen kijött belőled). de ez ugyanúgy visszajön, mihelyst eszel-iszol.

és valóban: totál kiszáradsz tőle.

2010. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2010. febr. 24. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Most menj orvoshoz az anorexiáddal, amíg nem késő. 172cm/62kg-val sürgősen felejtsd el a fogyózást.

Súlyzós edzésekkel formálhatod az alakod, de nem szabad tovább fogynod, mert veszélyes! pláne nem hashajtókkal meg vízhajtókkal, amikkel maradandóan tönkrevághatod az egészséged.

2010. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

miért lennék anorexiás?

amúgy úgy vagyok, h a kezeim nagyon csontosak,rajtuk csak izom ami van.de így is nagyon vékonyak. hasról szeretnék meg combról minél gyorsabban fogyni. mit ajánlatok?

2010. febr. 24. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:
neked nem fogynod kell. a súlyod az jó. inkább sportolj, attól szép tónusos lesz a tested és a hasad is lemegy.
2010. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsi lányka!

Nem fogyózni kell hanem sportolni!

Én szülés után sporttal adtam le amit felszedtem. Ne legyél lusta mozogni!

2010. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok lusta mozogni. ilyenről szó sem volt. hetente 2x2óra tánc, suliban önvédelmi(karate) heti 2óra. + futok, és focizok...
2010. febr. 24. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sportos alkat vagy akkor, hogy lehet rajtad felesleg? És minek fogyni hashajtókkal?
2010. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!