Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok jó diétákat? Tippeket...

Summertime99 kérdése:

Tudtok jó diétákat? Tippeket szeretnék, esetleg jól bevált tippeket, hogy hogyan tudok gyorsan sokat fogyni. Nem gyógyszert szeretnék, inkább olyan diétákat, sportokat stb. ami nektek is bejött.

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan? Sokat?

Ha ilyen tanácsokat kapsz, gyorsan vesd is el. Nem gyorsan kell sokat fogyni, hanem fokozatosan és tartósan. Nem fogyókúra kell, hanem életmódváltás.

Hal, hús, tojás, sok-sok zöldség, napi 3 liter víz.

Napi testmozgás olyan, ami neked megfelel legalább 30 perc.

2013. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mozogj sokat
2013. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:3
2013. júl. 17. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Önmagában a mozgásnak csak 20-30 %-ban van szerepe a fogyásnak, a többi az étrendtől függ.
2013. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én receptem :) Annyira nem gyors, de hatásos, ha ügyes vagy heti 1kg.

Napi 1000-1200 kcal (ki lehet tölteni értelmesen)

Sok víz / Limonádé (nyilván nem cukorral)

Én iszom almaecetet is (szeretem az ízét, az én gyomromnak jó és így a víz jobban oltja a szomjam)

Napi 45-60p szobabicikli (De nem csak lötyögés a TV előtt 12km/h-s sebességgel, hanem rendes tekerés, nekem átlagban 30km/h)

2013. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az előttem lévőknek!:) Az a helyzet, hogy szoktam elmenni esténként futni/biciklizni egy héten 1-2 mikor hogy időmtől függően.. Szobabicikli nincs itthon,és kondiba nem szeretnék járni..Az almaecetet lehet,hogy majd kipróbálom, azt köszönöm!és majd akkor az étrendemen is megpróbálok változtatni.
2013. júl. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!