Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsokat szeretnék kérni mi...

Tanácsokat szeretnék kérni mi inspiráljon abban hogy lefogyjak minimum 6 kilót? Mire gondoljak?

Figyelt kérdés

elegem van már .. Nagyon szükségem lenne nyaralásig leadni 6kilót:( de a csoki,péksütik amik itthon vannak csábitanak..:(

Én meg csak eszek eszek... valaki nem tudná megmondani mivel tudnék ellenállni nekik??

Ha valaki leirja a diétát és a sportot megköszönném:)

esetleg azt is hogy ti hogyan ellenálltok!!


2013. júl. 16. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Tüntess el otthonról minden ilyen dolgot, amit csak lehet! Nézegess képeket az álom alakodról, vagy ennek az ellenkezőjéről nagyon elhízott emberekről (ez nekem hatásos szokott lenni) :D A sport szempontjából törekedj a rendszerességre, mert ez a legfontosabb! Heti 3-4 szer mozogj annyit, hogy jól meggizadj, tulajdonképpen ha zsírból akarsz fogyni és még nem a formásítás a legelső (ami majd utána jön) akkor bármi olyan mozgás megfelel amit szeretsz csinálni. Az étkezéssel kapcsolatban pedig szintén fontos a rendszeresség azt illetően hogy próbálj ugyan azokban az időpontokban étkezni mindig leglább 3szor egyél max 5ször. És bár sokan ellenzik de a 6 utáni nem evés tényleg hatásos bár én inkább 4-5 után nem eszem de nekem bevált. Egyél sok sok zöldséget, gyümölcsöt, húst ehetsz tojást is, halat, valamint iktass ki mindenféle cukrot, lisztet, tésztát rengetegen ellene vannak a tejtermékeknek is de saját tapasztalatom alapján mérékkel fogyasztható én is így csinálom. A joghurt (natúr) aztán kefír, sovány túró, meg a tej is. Ha nem tudnád mellőzni a kenyeret akkor egyél helyette puffasztott rizst, korpás kekszet, vagy abonettet mindegyik jó alternatíva. Ha van még valami kérdéset nyugdtan írj, remélem tudtam azért segíteni :)
2013. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

húú köszönöm szépen sokat is:)

Holnaptól el is kezdem és köszi a motivációkat az menni fog igy már tudom mire gondoljak:)

2013. júl. 16. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra milyen jó képeket csinálsz magadról nyaralás alatt.
2013. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor örülök, hogy segíthettem, ja és nem tudom mennyire vagy édesszájú én pl nagyon így az első napokban lesz a legrosszabb és legnehezebb megállni, hogy nem lehet enni azt amit szeretnél de készíthetsz például gyümölcs turmixot édesítőszerrel vagy natúr joghurtba teszel édesítőszert meg gyümit meg az édességekre is létezik még sok fogyis alternatíva neten is keresgethetsz ha esetleg nagyon édesség hiányod van néha és mértékkel megengedett az ilyen bűnözés :D
2013. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönök mindent!! :)
2013. júl. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!