Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom elviselni hogy...

Nem tudom elviselni hogy ilyen vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

159cm magas vagyok és 55/54kg.. nem tudom mit tegyek! olyan gyógyszert kell szednem.. egyfajta betegségemre amitől elhíztam! Régen nagyon megvoltam elégedve a testemmel! 47kg voltam még egy évvel ezelőtt. Bár akkor azt mondták nagyon túl vékony vagyok! de én úgy éreztem jól magamat! És még ki is kockásítottam a hasamat! Erre meg jön ez a fránya betegség! hónapról hónapra fogyok!De ez nekem nagyon lassú fojamat! És már strandra sem merek kimenni! mit tegyek?

15/L


2013. júl. 20. 03:32
 1/6 anonim válasza:
lehetne rosszabb is .....
2013. júl. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a + 8 kiló szerintem messze nem a világvége.
2013. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont most van egészséges testalkatod! Nagyon messze vagy a kövérségtől!
2013. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Át kell gondolni hogy tényleg kell-e a gyógyszer. Persze legegyszerűbb azt mondani, hogy igen.


Névtelen

2013. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egy cipőben járunk sajnos.


Én 163 cm vagyok, 65 kg, Novemberben még "jó alakkal" rendelkeztem, és már két hónapja bicajozom napi szinten, eddig 1 kg ment le.

Nov környékén még 55 kg voltam. A csontozatom vékony, de ez a 10 kg úgy látszik rajtam, mint másokon 15-20.

Pajzsmirigy problémáim vannak, gyógyszert szedek, ettől is híztam meg, komolyabb sport egyenlőre kizárva, mert mélyvénás trombózisom volt, meg szívritmuszavarral folynak éppen vizsgálataim, és még fiatal vagyok. :(((


24/L

2013. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak 4 kg fogyj és nyugodtan menj strandra
2013. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!