Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvesztettem a lelkesedésem....

Elvesztettem a lelkesedésem. Miért nincs eredmény?

Figyelt kérdés
Nem csinálok semmi extra diétát. Csak figyelek, hogy mit eszek és mikor...már egy hónapja. Minden nap sportolok valamit, de néha csak itthoni 25 perc tornára van időm. Ezenkívül futok, táncolok. Fogytam 3 kg-t de semmi nem látszik meg... Centiket nem mértem, de egy nagyon szűk gatyón mérem hogy van e változás... és semmi... mikor fog látszani valami?:( Így kezdem értelmetlennek látni...
2010. szept. 18. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy szives írd le, hogy pontosan mit jelent az, hogy figyelsz az étkezésre, konkrétan miket eszel és mikor. Leírhatod egy átlagos napod, ebből jobban fogjuk látni, hogy az étkezéssel van-e gond. Illetve adatok is kellenének: cm/kg, hogy lássuk, miből kell leadni. Ha csak pár kg felesleg van rajtad, akkor egyértelmű, hogy jóval lassabb lesz a fogyás, s nehezebben fogod meglátni, sokkal többet kell dolgozni érte.
2010. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Reggelire zabpelyhet eszem, aztán tízóraira a suliban egy szendvicset tk kenyérből. Mivel 4-5 körül érek haza eszek még egy almát, banánt, narancsot is. Aztán haza itthon ebéd... nem akarom teljesen megváltoztatni az étrendemet, szóval eszek mindent amit anya főz, legfeljebb tésztából kevesebbet, ilyesmi. Este salit eszem. Ha megéhezem délután egy joghurtot is szoktam enni.


162 cm vagyok és 55 kg-ról indultam, tudom hogy ez ehhez normális, de szinte pontosan ilyen az alakom:

[link]

A leginkább a hasam és a combom zavar.

2010. szept. 18. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, látod így már teljesen más a dolog. Az étkezés rendben van, de mivel nem több tíz kilók vannak, így szimplán az étkezéssel nem lesz meg a kellő hatás. Kemény edzés kell ahhoz, hogy pár kilót leadj, s feszesíts. Ne a súlyt nézd, hanem a tükröt, ha ráállsz a kemény edzésre, akkor előfordulhat, hogy a súlyod az izomépítés miatt nem fog nagyban változni, de közben az alakod meg igen :).
2010. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Megnéztem a képet, és nem hiszem el, hogy 162 cm-rel, és 55 kg-val így nézel ki. Bocs, de én 163 cm vagyok és 61 kg, de ennél azért jobb vagyok. Ennél vékonyabbra nem hiszem, hogy le kellene fogynod.

Az étkezés, amit írtál, ennyi sportoláshoz teljesen rendben van.

Sztem a tornát kellene megspékelni egy kis futással, és több időt fordítani a tornára. Akkor feszesebb lesz a bőröd, izmosabb a hasad, és a combod.

Ezt ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=m3SL9t3jIUQ&feature=related

http://www.youtube.com/user/firmbuttexercises

2010. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy elég furcsa, hogy csak ennyi kg vagyok. Elég kellemetlenül szoktam érezni magam amikor beszélünk a csajokkal a súlyunkról és szerintem többen azt hiszik lódítók... ezért is szoktam nekik többet mondani, az reálisabb. :D

Rendben, megpróbálok több időt fordítani a sportra, csak az a baj hogy rengeteget kell tanulni és alig alig van időm heti 2x is elmenni futni. :(

köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 18. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!