Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami vitamin, ásványi...

Van valami vitamin, ásványi anyag, ami az étvágyat csökkenti? De legalábbis nem növeli

Figyelt kérdés

Csak mert tudom, hogy a Béres Csepp vagy a B-vitaminok nagyon étvágygerjesztőek...

Persze tudom, hogy leginkább a táplálkozással kell bevinni a tápanyagokat, nem is azért kérdezem, nem feltétlenül akarok valamit szedni, csak érdeklődöm.

Ti szedtek valamit? (Nem fogyasztó szerekre gondolok!)



2013. júl. 23. 18:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Elég rosszul fogalmaztam a fenti kérdést :S Tehát igazán nekem nincs ilyen farkasétávgyam vagy ilyesmi, hogy annyira csökkenteni kéne, azaz alapból nincs, de pl a Béres Csepptől egy elefántot is fel tudnék falni, korog a gyomrom egész nap... Arra lennék kíváncsi, hogy minden vitaminkészítmény ilyen hatással van??
2013. júl. 23. 18:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a vitaminok általában növelik az étvágyat.

Neked étkezési rostot, korpát stb kellene enni pár deci vízzel étkezések előtt mondjuk fél órával, hogy az étkezés során a teltségérzet hamarabb kialakuljon.


Általában az emberi szervezet ebből a szempontból 10-15 percet késik. A jóllakottság érzés 15 perces késéssel jön meg. Tehát ha nekiállunk a gazdag vasárnapi ebédnek, akkor amikor úgy érezzük, hogy jól laktunk, már késő. Már túl ettük magunkat. Figyeld meg, hogy ha a leves után abbahagyod az étkezést, és egy negyed óra múlva önvizsgálatot tartasz, hogy éhes vagy-e még annyira, hogy megedd a második fogást, akkor egy negyed óra múlva már nem biztos, hogy hiányozni fog, holott farkas éhesen ültél asztalhoz.

2013. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!