Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 eves vagyok es van egy...

13 eves vagyok es van egy kisebb pocakom es mindig heccelnek egyes osztalytarsaim, mondjatok gyors dietakat hogy fogyjak le a nyaron?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gyors diéta kell, hanem heti 3* 20 felülés. 1 hó meglátszik az eredmény. Kitartásra van csak szükséged. Ennyi évesen nem diétázunk, még fejlődésben vagy.
2013. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha megcsinálsz heti 3 alkalommal 20 felülést azzal semmire nem mész. Napi 5x20 kéne. Illetve csináld ezt a tornavideót: 8 perc durva has, keress rá youtubeon.


Kajálás:

Reggelire tojás, sonka, lehet tk kenyér is sok zöldséggel és sonkával, vagy 40g zabpehely+1 dl tej -> zabkása

Tízóraira nyers zöldség, vagy egy kis gümölcs, esetleg kevés joghurttal és zéró cukorral készült turmix, vagy abonett, túró, olajos magvakból pár darab

Ebédre töltött zöldségek, csirkemell/hal párolt zöldséggel, tehát hús+zöldség

Uzsonnára ugyan az mint tízóraira, én néha zacskós levest is eszek

Vacsorára pedig csirkemell+zöldségek, fetás/sajtos paradicsomsali, vagy csak simán sonkás saláta

2013. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok és ugyan ez van velem is...én még azt is ajánlanám ,hogy este 6 után ne egyél semmit :))
2013. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem is szoktam 6 utan enni de ha olajos magvat eszek mint pl a napraforgomag abbol 10 perc alatt 1v2 marokkal meg eszek nem parat
2013. júl. 28. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit az egik előttem szóló írt: a tojás nem annyira jó minden nap, mert a sárgájában sok a koleszterin. Heti 2-3 tojás ajánlott. (én is így kezdtem csak aztán utána olvastam)

www.kaloriabazis.hu oldalon állítsd be a célodat és kezdd el csinálgatni. Mozogj sokat, főleg aerob mozgásokat. :) Hány centi vagy és hány kiló? Magasság mínusz 110 alá ne menj súlyban! :)

2013. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!