Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kisebb hasam?

Hogyan legyen kisebb hasam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 165 centi magas és 60 kg. A hasamból meg a combomból szeretnék fogyni. Annyira nagy a hasam, hogy már kérdezték, hogy terhes vagyok-e. Nagyon gáz! Muszáj elkezdenem valamit, hogy lefogyjak.
2013. júl. 27. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hullahopp karika!
2013. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás, akárki akármit is mondjon. Az étkezéseden kell változtatnod (plusz a mozgás is előnyös, persze, sokat segít, de a táplálkozás a kulcs) s ha fogysz, egy idő után a hasadról is lemegy a felesleg.
2013. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás, a hullahopp karika meg nem valami effektív. Diétázni kell meg izomtömeget növelni. Akiket látsz, hogy milyen jó az alakjuk azok mind kivannak gyúrva.
2013. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aha, szóval csak annak van jó alakja, aki ki van gyúrva. :-)

A hullahopp karika valóban nem annyira "effektív", mint pl a futás, de ötvözve a kettőt elég jó lehet. Én is szoktam, fával, szerintem jó, persze kb negyven percig. Ha még sétálni is tudsz vele, akkor még jobban feszül a has. De ha ennyire nagy, akkor igen, diétázzál, fuss, vagy ha tetszik valamelyik sport, akkor csináld.

2013. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés. Edzőterembe mennék szívesen, vagy zumbázni, vagy aerobikozni. Az, hogy itthon csinálok felüléseket az jó? De a futáshoz kell futócipő, nem? Hogy egyek, hogy kisebb legyen a hasam?
2013. júl. 27. 18:01
 6/6 anonim válasza:
48%

Ha felüléseket csinálsz, azzal csak a hasizmod növekszik és egyszer azon kapod magad, hogy csak még nagyobb hasad lett.

Napi 20-30 perc futás segít. Iktass be 2 naponta pihenőnapokat! Ja és próbálj meg többször kevesebbet enni naponta :)

2013. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!