Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Probalta mar valaki azt, hogy...

Probalta mar valaki azt, hogy csak zoldsegeket es gyumolcsoket eszik? Lehet vele fogyni? Ti hogyan szabadultatok meg a sulyfeleslegetektol?

Figyelt kérdés
10kilot kene fogyjak. Tavaly sikerult sportal szep alakot elerjek, de sorozatos csalodasok miatt meghiztam es mar nincs erom kivarni azt a 3-4 honapot, hogy idealis legyen az alakom, szeretnem 1 honap alatt leadni amim van.

2013. júl. 28. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha kell abban is benne vagyok, hogy napi 3ora csak sport legyen, mar mindegy csak egy honap alatt sikeruljon.
2013. júl. 28. 13:33
 2/4 anonim ***** válasza:

10 kilót egy hónap alatt nem egészséges leadni


heti 0,5-1kg fogyás az egészséges, ami nem okoz jojó effektust....


fogyni pedig csak a zöldséggekkel és húsokkal lehet... (kerülni kell a szénhidrát dús és zsíros ételeket)

2013. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

napi 3 óra sport mellett nem zöldségre és gyümölcsre, hanem fehérjére van szükséged....nem mellesleg jó lenne épeszű célokat kitűzni!


mik most az adataid? mennyit sportolsz most? milyen sportot szeretnél csinálni?

2013. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irreális cél.

Hm, ha zöldségből akarod bevinni akár a minimális fehérjét (most ne menjünk bele az aminosavprofilba), akkor nem fér gyümölcs, zsírból is csak a minimális s igencsak válogatnod kell a fehérjedúsabb zöldségeket. Kissé egyhangúnak tűnik, a gyomrod valószínűleg telítve lenne a cca. 5 kiló zöldséggel... (Ha nem akarsz bevinni ezersokszáz kalóriát, csak mondjuk rém keveset, akkor elég logikus, hogy fehérjehiányod lesz.) Vitaminok és ásványi anyagok terén körbe kéne nézni, elég sokból nem lenne hiányod, az E-vitamin mehetne olajból... Egyoldalú táplálkozásnál mindig nagyon meg kell nézni, hogy milyen hiányjelenséggel számolhatsz. 1 hónap nem olyan rövid, talán a B12-készleteid kitartanának, nem értek hozzá, én mindig viszek be, az a biztos... Valamit segíthet, ha vitaminokat szedsz, ahhoz se értek, én ételt szoktam enni.


Inkább pár napra szorítanám az ilyen időszakokat, ha nagyon ilyenem lenne, köztük pedig változatosan ennék... De inkább mindig változatosan és eleget ennék, a fogyás pedig megy a maga lassú, biztos, biztonságos útján.

2013. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!