Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, mit...

14 éves lány vagyok, mit ajánlanátok gyors fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Kiskoromba híztam fel eléggé, sokszor belekezdtem de nincs elég akaraterőm. Félek strandra menni, egész nyáron nem mertem fürdőruhát felvenni. Mit tudnátok ajánlani? Miket egyek? Mit sportoljak? (félek emberek között sportolni, pedig imádok úszni... én a futásra gondoltam késő este, érdemes?)

2013. júl. 30. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A késő esti futás mindenképp hasznos :)


Kerüld a cukros dolgokat, röviden ennyi. Ne éhezz, mert az még rosszabb. A cukrot próbáld mellőzni, ezen kívül bármit ehetsz - mértékkel.

2013. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia:)

Én is hasonló problémával küzdök/küzdöttem mint te, kb egy fél éve :D Nekem sem volt soha kitartásom és akaraterőm, de végül csak sikerült összehoznom valamit. A mérleg súlyváltozást nem mutat ugyan, de folyamatosan kapom a visszajelzéseket, hogy jól nézek ki, ügyes vagyok, stb, ami rengeteg akaraterőt ad ismét. Én reggelenként szoktam futni, egyébként itthon táncolok és Rubint Rékázok- kegyetlen, de használ-, és van eredménye:) Nyugodtan írhatsz privibe is, ha szeretnél még beszélgetni, teljesen megértelek:)

15/L

2013. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!