Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel augusztus...

Ezzel az étrenddel augusztus végéig 5 kiló lemegy?

Figyelt kérdés

Nem indulok nagy súlyfeleslegről,a hasam zsíros egyedül és a derekam, onnan szeretnék kb 3 centit fogyni.Tudom,hogy helyi fogyás nincs.

Előre leszögezem: nem az érdekel,hogy mennyire egészségtelen és az sem,hogy 1 dl tejet sem szabad inni (olvastam pár válaszba)hanem,hogy FOGYOK-e vele!

Étrend:

Reggeli (fél8) : kv 1 dl tej 1 db süssina édesítő

Tízórai ( 10 ) :2 db puffasztott rizs csirkemellsonkával

Ebéd (fél1 körül ): 100 gramm csirkemellfilé + 25 gramm rizs (nyersen mérve 25)

UZsonna (15 körül): u.ez


Edzés: 5-7ig,ami úgy néz ki,hogy 5- háromnegyed6-ig kardiózás ( taposógép, futógépen emelkedőn sétálás vagy síkon futás ) , utána negyed óra pihi 6ig, 6kor spinning edzés vagy súlyzózás, majd még ezután fél óra levezetés ugyanúgy taposógép, futógép,bicikli használatával.


Edzés után ha kívánom, iszom egy fehérjeturmixot ,de általába már semmit. Ilyenkor fél9-re érek haza,mert a terem messze van a falutól,ahol lakom fél10-ig megfürdök és fekszek is aludni,mert másnap korán kelek.


Nagyon fontos,hogy auguszus végéig-szept elejéig lemenjen az a 3-4 centi!!


2013. júl. 30. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, lemehet de ha minden nap ezt eszed akkor hozzászokik a szervezeted és nem fog lemenni, próbálj egy kicsit változatosabban enni és biztosan sikerül fog.
2013. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem jó
2013. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval;

Nézd meg itt a harmadik választ;

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__46..

és alakítsd át igényeidnek megfelelően! Például látom nem érsz rá reggel aerobozni, akkor legyen a pihenőnapokon, amikor nincs súlyzós edzés, vagy súlízós edzés után is mehet, de nem előtte, ahogy te csinálod! Az úgy nem jó!

A tej meg nem csak egészségtelen, hanem alacsony fehérjetartalmához képest sok benne a ch, tehát hizlal is! 1db süssina édesítő? Csak úgy? Magában? Minek? Vagy belerakod a tejbe? De azt is minek? Jézusom... de sok a baj és mind nagy!

Az többi étkezés összetétele rendben van, bár szerintem nagyon kevés.

Edzés után meg muszáj valamit enni!

Gondolom milyen fontos, hogy pont augusztus végéig, szeptember elejéig lemenjen az a három centi, mert mi lesz akkor?

Próbáld ki, amit én írtam a linkelt kérdés harmadik válaszában, akkor le is megy, és még szép is leszel, nem egy plöttyedt valami!

Sok sikert!

2013. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, fogsz fogyni.

De arra figyelj, hogy ne izomból és ne legyen egyhangú, rostszegény.

Pl tízóraira egyél még mellé egy db főtt tojást és vmilyen zöldséget is vagy salátát.

Ebédre is vmilyen zöldséget vagy gombás rizst, répás rizst, brokkolis riszt stb.

Uzsonna inkább gyümölcs legyen.

Vacsorára is kéne enni valamit. PL túró vagy tojás vagy párolt hal és saláta.

2013. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!