Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tejbegríz mennyire hizlaló?

A tejbegríz mennyire hizlaló?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A tejbegrízzel nem csak az a gond, hogy hizlaló, alapvetően egy egészséges, diétás étrendbe nem nagyon fér bele. Nem túl laktató, ellenben szénhidrátban gazdag, és akkor még cukrozzák is.


A tejbegrízt egészséges étrendnél maximum néha-néha egy kis nasiként tudom elképzelni. Kis adagot, cukor nélkül - max. egy kis édesítővel vagy mézzel.

2013. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé...

Gondolj bele. A búzadara nagyon sok kalóriát tartalmaz alapból, aztán még meg is cukrozod, és rosszabb esetben teszel rá még valami egészségtelent (kakaó vagy ilyesmi). Illetve attól is függ, hogy mennyit eszel. De ha belefér a napi kalóriaadagba, akkor eheted, de rendszert ne csinálj belőle.

2013. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miszerint fogyózol, de a Norbi Update alapján a tejbegríz édesítővel (!!) délután 3 óráig ehető és semmi bajod nem lesz tőle. Ha megkívánom, én is eszek egy tányérral.
2013. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha nem cukorral édesíted, megnézed a búzadara összetevőjét, szerepel benne cukor...
2013. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!