Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek sikerült lefogynia...

Akinek sikerült lefogynia több kg-t, elmesélné hogyan csinálta, esetleg tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék sikeres élményekre :) Tapasztalat, érzések, minden érdekel :)
2013. aug. 2. 04:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok-sok aerob mozgás (futás és spining)-napi(!) minimum 1 óra.Mindig!

Emellett szupi diéta (3 óránként 100gr csirkemell párolva, és brokkoli 200gr) Ezt 1,5 hónapon át. Nagyon szupper eredményt értem el. Ha kilóban nem is, de látványban egész biztos.

2013. aug. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 percet nem mozogtam! 3 hónap -16 kg, igen mínusz tizenhat kilogramm.

1000-1200 kcal/nap "diéta". (Semmi értelme hosszútávon.) A mozgás fontos. Du már ne egyél CH-t. Reggel - evés előtt - mozgás = hatékony zsírégetés. Zsírt hagyd el, CH-t nagyon fogd vissza és csak reggel egyél CH-t. ÉS! Ne pár hét/hónap alatt akarj lefogyni. Fejben döntsd el előre, hogy le akarsz fogyni.

2013. aug. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szénhidrát és zsírszegény szegény étrend. 73 kgról 60kgra 4 hónap alatt. sok zöldség sok csirkemell, tojás. könnyen ment mert mindig jól megpúpoztam a tányérom zöldségekkel, meg csirkemellel és mindig olyan jókat ettem. mindig jól laktam nem kellett koplalni, nem voltam éhes. Csak annyi hogy nem ettem kenyeret krumplit, tésztát, cukros löttyöket nem ittam. már több mint egy éve tudom tartani a súlyom normál étkezés mellett. Nem lett a bőröm sem kinyúlt valami, feszes maradt és a narancsbőrök is eltűntek. Zöld teát ittam napi 1-2 bögrével és a Veritas Gold lúgos szénsavmentes ásványvizét napi4,5 litert. mozogni nem nagyon tudtam mert két kisgyerek mellett és a háztartás mellett erre már sem időm sem energiám nem maradt. de a mai napig büszke vagyok rá hogy ezt elértem. Illetve van még egy titka,ami a kísértéseknél segített: a hűtőre ragasztottam egy papírt amin magamat lerajzoltam jó ducinak, és mellé raktam egy olyan képet ahol 52 kg voltam és mindig ugyanazon a napon mértem magam. MInden hétfőn reggel wc-zés után ruha nélkül ráálltam a mérlegre és heti szinten fogytam nagyjából 1 kg-t. mikor esetleg ehetnékem támadt és mentem a hűtőhöz akkor a képre néztem és eszembe jutott hogy nem adhatom fel, és inkább elrágtam egy répát vagy egy paprikát mert azok nullkalóriásak. többet égetsz el velük ha megeszed mint amennyi bennük van. :) Persze időnként tartottam elcsábulós napot is mint egy jutalomképp mondjuk megettem egy két kocka csokit, vagy ittam a vacsorához kólát. De nagyon ritkán estem kísértésbe. a mai napig sikerült átváltoztatnia az ízlésemet és az étrendünket. jobban odafigyelek hogy mit adok az asztalra. mert a párom nem egy diéta és egészségmániás de úgyis azt eszi meg amit én főzök neki :) Jobb ha inkább életmódot vált az ember és rászokik az egészséges életmódra mint az hogy diétázok két hétig nincs eredmény akkor újra nekiállok zabálni. :( Sok sikert neked! Hány kg-tól szeretnél megszabadulni?
2013. aug. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kevés kaja(főleg szénhidrát szegény) + sok mozgás + akaraterő + célkitűzés + bizonyítási vágy
2013. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek :) Én már pár hónapja elkezdtem és én is nagyjából ezeket eszem, sok zöldség-gyümölcs :) Mellette tornázok szinte mindennap :) Még kb 15-20 kg-tól szeretnék megszabadulni. Ilyen siker sztorikat meg jó hallani, akik nem adták fel mert én sem akarom feladni :)
2013. aug. 2. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak így tovább, és sok-sok sikert!!
2013. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 2. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a párommal diétázunk, két és fél hét alatt éhezés nélkül torna nélkül -8 kiló, a hiller féle szénhidrátszegény étrenddel.
2013. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sok kitartást!
2013. aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!