Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen turmixot készítsek, és...

Milyen turmixot készítsek, és hogyan? :-)

Figyelt kérdés
Nagymama bedolgozott,és küldött egy csomó málnát,földiepret,ribizlit,szedret.De tényleg rengeteget.. mivel fogyózom,ezért szeretnék valamit inni,de ne hizlaljon. Valaki tudna segiteni? :)
2013. aug. 2. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ma málnás-barackot turmixot készítettem. A málnát, még amikor leszedtük a kertbe, megmosva lefagyasztottuk, mert nem használtuk fel akkor mindet. Így jól jártam, mert az eleve hideg volt. 2 maréknyi málnát, egy felkockázott őszibarackkal, pár csepp citromlével és kb. fél deci vízzel összeturmixoltam. A végén tettem bele még 2 jégkockát. Isteni finom volt és nem is hizlalóbb, mintha magába ettem volna a gyümölcsöt, mégis egészen más volt így.


A málna, eper, ribizli, szeder mind-mind kiváló gyümölcs, nagyon finomak és mindegyik bogyós, így igazából harmonizálnak egymással. Én egy vegyes bogyós turmixot csinálnék. Mindegyik gyümölcsből 1-1 maréknyit bele a turmixgépbe, egy pici citromlé, egy pici víz és már lehet is turmixolni. Ínyencek egy kis gyömbérrel felturbózhatják.

2013. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :))
2013. aug. 2. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!