Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sok, ha ma ettem...

Szerintetek sok, ha ma ettem egy gyümölcs turmixot reggel mármint a kipréselt levüket amit frissen csináltam (banán, alma, narancs) egy pohárnyi, és most ilyen ebéd-vacsora gyanánt ettem 3 bundás kenyeret? Ami barna kenyérből van és jó minőségű.

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan már belebolondulnak a fogyókúrájukba... nem, nemsok. sőt.. remélem eszel ma még !
2013. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja most látom, hogy ebéd vacsora... ez koplalás.
2013. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És én írok rossz választ, ha leírom hogy idióta..


Szerinted mennyi tápanyag van egy kis gyümölcslében (van, cukor..) ?

Ebéd-vacsora gyanánt bundás kenyér. Ennek a minimális tojás tartalma ételnek számít.

De mi a f@szom az hogy jó minőségű? Úgy eszel mint háború alatt a szerencsétlen éhezők! Tudod ők milyenek mára? Szét van b@szva a hormonrendszerük, az ízületeik, ha akarnának is alig tudnának fogyni, mert tönkretették magukat kenyéren éltek, krumplin, tejtermékeken. Nem volt más.


Te tanultál az esetükből, és jó minőségű barna kenyeret eszel. Szemetet, ami legfeljebb egy patkánynak jó minőségű táplálék. Te 1000x jobban járnál, ha a patkányt ennéd meg.


Hihetetlen.. miért olyan nehéz húst és zöldségeket enni? A tojást nem kenyérrel összekutyulni, hanem megenni. Cukor nélkül, kenyér nélkül, francos zöldségekkel! Ez kivitelezhetetlen? Ebben az országban nindzsák vannak akik kést szegeznek a csajok torkának, hogy nehogy normálisan egyenek?

2013. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
látom te is feltudod idegesíteni magad mások étkezési szokásain. :D meg ezek a kérdések..
2013. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!