Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ez mit jelent? Mert...

Most ez mit jelent? Mert eddig 1000kalóriát vittem be minden nap 2hétig fogytam 4kilót most felvittem hétfő óta 1200max 1300kalóriára és már is híztam egy hét alatt 3kilót most akkor mit csináljak már egyek levegőt?

Figyelt kérdés

Szervezeted alapvető működése által napi 93094805.43 kcalt égetsz el. Ezt az energiát akkor is elégeted ha egész nap csak fekszel (ez a BMR, angolul Basal Metabolic Rate, azaz alapanyagcsere értéked).

Alapjárat kcal égetésed napi 111713767 kcal. Ez azt jelenti, hogy ennyi energiát égetsz el összesen a szokásos napi életviteled által (munka, iskola, stb)


2013. aug. 2. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az bazi durva. Minimum egy atomerőmű kell hogy téged ellássanak energiával. Gondolom naponta többször elhagyod a föld légkörét hogy ennyit elhasználsz.
2013. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szervezeted alapvető működése által napi 1555.89 kcalt égetsz el. Ezt az energiát akkor is elégeted ha egész nap csak fekszel (ez a BMR, angolul Basal Metabolic Rate, azaz alapanyagcsere értéked).

Alapjárat kcal égetésed napi 1867 kcal.



jaj bocs most vettem észre valamit elszámoltam a kalóriabázison de rendesen -.- :D akkor sem tudom már mit kezdjek nap 20percet futok futógépen nem könnyű de megszenvedem még sem birok fogyni....

2013. aug. 2. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy rosszul csinalod. Ha kiszamoltad BMR kalkulatorral (magassag, eletkor, suly, nem alapjan) hogy te mennyit egeszt el; ugy latom a kommentedbol, hogy napi 1555-t (ha nem csinalsz semmit), akkor napi 1000 kaloriatol nagyon hamar a falnak fogsz menni. Persze hgy nem fogsz, ennyi kaloriatol a tested ehinseg uzemmodba kapcsol es mindent raktaroz!


Ertsd mar meg, ha jol szamoltad ki, es az jott ki, hogy BMR 1555, akkor a joisten szerelmere, meg veletlenul se egyel ennel kevesebbet, mert nemhogy fogyni nem fogsz (az elejen igen, de izombol), hanem meg jol ki is qrsz magaddal, mert amint feladod ezt a buta szamolgatast (mert nem lehet megoregedni ugy, hogy minden nap szamolod a kaloriat) akkor olyan gyorsan vissza hizol, sot elzsirosodsz, hogy csak na...


Amennyit a BMR ir, azt tessek megenni minimum!!! SOT, ha nemcsak fekszel egesz nap, akkor egy kicsit tobbet is vigyel be.

A napi 20 perc futas szep, de eroltesd meg magad es fuss vagy egy kicsit tovabb, vagy gyorsabban! (vagy tedd a gepet emelkedore)


AMiota elkezdtem futni, nagyon komolyan megvaltozott a testem jo iranyba!

Es most elarulok egy horror titkot: tobb mint egy honapja a hasonlo a reggelim hetfotol pentekig: bagel, kremsajt, croissant, csokis donut! Tudom, tudom, vizet predikalok es iszom a borocskat, ezzel tisztaban vagyok, de latom magamon, hogy a heti kb. 3szori 45-50 perces futas (es a kb. heti 1x izomepites) az en testemnek eleg ahhoz, hogy a "szemet" reggelinek ne legyen hatasa.

SOT! a ferjem reakciojan latom, hogy meg jo iranyba valtozott a testem, mert allandoan tapogat, mondvan, hogy kemenyebb lett a husom.


Meg veletlenul se kovesd az en peldamat a szemet kajakat illetoen, ezt csak azert irtam, hogy szemleltessem, nem szamit hogy mit eszel (egy darabig), hogyha a feles kaloriakat ledolgozod!


Edd meg a minimumot, sot egy kicsivel tobbet, es nyomd a sportot. A sport alakitja es formalja a tested, a kaja az csak taplalek. Amit megeszel attol nem lesz kemenyebb a popsid vagy vekonyabb a combod! Persze ha nem eszel rendesen, akkor nem lesz energiad a sportra, szoval fontos mindketto, de ha a cel az, hogy jo alakod legyen, akkor sport. Ha a cel az, hogy jo vekony legyel, logjon rajtad a bor es beesett legyen az arcod, akkor koplalj nyugodtan, mert a napi 1000 bevitel 1500as BMR-nel az nem mas, mint koplalas!

:)

2013. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
acélember ,te vagy az ?
2013. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ez legalább érthető volt számomra:)
2013. aug. 2. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem teljesen felesleges a kalóriákat számolni. Minél többet kell mozogni, és egészséges kajákat enni, amennyi jólesik. Én esténként 2-2,5 órát mozgok, másnap délelőtt farkaséhes vagyok, ilyenkor sokat eszem. Aztán uzsonnára már csak gyümölcsöt, joghurtot, húst, és edzés után csak proteinturmixot. Nem mérem a súlyomat, nem számolom a kalóriákat, de sokat fogyok.
2013. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!