Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdek aggódni a súlyom...

Kezdek aggódni a súlyom miatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amióta elmagányosodtam és nem járok el itthonról olyan sokat, eléggé meghíztam. 50 kilóról felmentem szép lassan 67-re:( Egy ideje visszafogtam az evést, nagyon lecsökkentettem a nasik számát, a napi édesség adagom max egy süti, de az is reggel. Inkább gyümölcsöt eszek. És mozgok is eleget, mert nehéz fizikai munkát végzek. Na jó, nem 100 kilókat emelgetek, csak nagy súlyokat cipelek és az eléggé megterhelő. Mégsem érzem úgy, hogy lementek volna a kilók. Régen elég volt pár napig nem enni és máris lement 3-4 kiló, de most...most nem akar, pedig alig eszek valamit. Mi történt? Most akkor nekem is drasztikus fogyókúra kell, meg szigorú diéta?:( 60 kilóra szeretnék lemenni, mert számomra az az ideális. Egyébként eddig nem látszott a sok fölösleg, de most már kezd és kezdem kövérnek érezni magam és csúnyának. Mit tegyek? Mi van ilyenkor?24L

2013. aug. 3. 21:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Holnap fogom magam megmérni 2 hét után és már előre félek, hogy nem ment le egy deka se:S
2013. aug. 3. 21:34
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp egyél valamit, az éhezés mégrosszabb.


Zöldség, gyümölcs.. A cukrot kerüld. Ha a munka mellett vsn idöd, fuss és (szoba)biciklizz. Sok sikert. :))

2013. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*van idöd
2013. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha nem megy le a súlyom, akkor mit csináljak? A családban mindenki túlsúlyos...
2013. aug. 3. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Le fog menni, ne aggódj. :D Ha mindent megteszel, nincs lehetetlen.
2013. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Legyen igazad.
2013. aug. 3. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Hús és zöldségevő vagy (esetleg kissé gyümölcsevő).


Ha ettől eltérsz, vállalod a következményeket, születésedkor aláplecsniztél egy ilyen szerződést. Senki sem mondta, hogy divatdiéták szerint egyél, vagy hogy naponta süteményt egyél (ami nem csak a cukor miatt rossz, hanem a keményítő miatt ami az alapja, a gluténtartalma miatt ami a gabonákban van, esetlegesen a tejtartalma miatt.. szóval nem étel, több ok miatt is felejtős).


Ha úgy eszel mint egy elhízott, idővel az is leszel. Te 24 évesen kezded, valaki 14 évesen, valaki 34 évesen. Örülj hogy eddig kitartott a fiatalos energiád, eddig sem kellett volna hogy ilyen szerencséd legyen.. most már ideje normálisan enni, és ez nem lehet olyan sokféle. A zöldségek és húsok alapvetően gluténmentesek, tejfehérjementesek (ami nagyon jó) és sok energiát adnak, megfelelő zsírbevitel mellett jó alapot adnak fizikai munka és sport mellé is.

2013. aug. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Amikor én már nagyon kilátástalannak éreztem a helyzetemet elgondolkodtam a tablettákon is , és végül is rávettem magam. Nagyon sok kapszulának utána néztem és végül a zöld kávé tartalmú fogyókúrás készítmény mellet döntöttem. Amikor megérkezett a készítmény megbántam , hogy pénzt dobtam ki ilyenre , gondoltam: mindig is dudi voltam a csontozatom is nehéz semmi értelme , de csak elkezdtem szedni és majd lehidaltam az eredménytől. Az első hónapban 8kg- tól szabadultam meg , persze futottam minden nap és 6 után nem ettem , bár ezeket régebben is csináltam. Összesen 2 hónapig szedtem a bogyókat és 15kg ot fogytam le , és már majdnem fél éve tartom a súlyomat. Én is 67kg voltam most csak 53kg vagyok.
2013. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Fogyjál, különben továbbra is magányos maradsz.
2013. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7 Teljesen igaz. Azért is jobb édesség nélkül, mert egyszerűen a közérzetem is romlik tőle. Finom az íze, de fáj tőle a hasam és mintha kiszívná belőlem az energiát. De ami azt illeti, mostanában a hústól is undorodok, még a csirkétől is, pedig azt mindig is szerettem. Csak a zöldséggel és a pirítós kenyérrel vagyok kibékülve. Mostanában tortillával eszek zöldséget és pirítósozok. Ez szerintem elég egészséges. legalábbis az eddigi étrendemhez képest...köszi a tippeket!


8 Hát mindig van egy végső megoldás. Bár remélem, erre azért nem fogok rászorulni...de arra én képtelen vagyok, hogy este 6 után ne egyek, mert nem tudok éhesen aludni.


9 Hú magamtól erre nem jöttem volna rá...

2013. aug. 4. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!