Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 évesen, másfél hónap alatt...

16 évesen, másfél hónap alatt 9 kilót fogytam (akarattal). Szeretnék még leadni, de kezdek aggódni, hogy ez az egészségem kárára mehet. Van okom rá?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak én is akarattal fogynék. :DDDD


Viccet félretéve, attól függ, hogy csináltad.

2012. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.:)
2012. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az akaratot úgy kell érteni, mint fogyókúrával. :D Nem vagyok valami elmetúrkáló ilyesmiben.

A "titok" annyi, hogy 2x eszem egy nap, és nagyon keveset. Aztán este egy kis mozgás. :D

2012. okt. 18. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon nem jó, heti 1 kiló normális, de nem koplalással. Ha valamikor normálisan eszel, akkor sokat visszaszedhetsz belőle. Napi 5 étkezés mellett (persze, keveset), több mozgást kéne beiktatnod. Nekem napi fél óra mozgás, és 5-szöri étkezés mellett 5 hónap alatt 11 kiló ment le. Nem a leggyorsabb, de teljesen meg vagyok elégedve magammal.
2012. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát az pont nem akarat, hogy 2x eszel valami hangyap.nyi adagot, aztán jól kihajtod magad. szted miért tetted fel a kérdést? mert te is tisztában vagy vele, hogy 16 évesen persze h az egészséged rovására mehet....egyél rendesen!
2012. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit eszel naponta 2-szer es mennyit?Nagyon keves a naponta 2-szeri eves es meg keveset is eszel.Mennyi a magassagod,hany kilo voltal es mennyire fogytal le?
2012. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen lehet károd belőle mert marhára egészségtelen a koplalással való fogyás, na meg hogy egy hét alatt leadsz két kilót, a legjobb az max 1 kiló/ hét

Nem kell koplalni egészséges dolgokat kell enni megnézed mi mennyi és fel kell emelni a segged és kimenni sokat mozogni vagy tornázhatsz a szobádban is. Formás leszel az izom miatt nem löttyedt és tartósan fogysz

2012. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok beteg ember eszik kétszer keveset egy nap.

Kérdés, hogy mit eszel, hogy mit mozogsz este az már csak bónusz.. Ha futsz akkor idővel szét fog menni a térded vagy megtámadnak, de ez nem a kérdéshez tartozik.


Ha kevés kenyeret, kis húst, zöldséget, tésztát túrót, tejfélét eszel akkor az nagyon rossz.


Ha kevés húst, zöldséget, gyümölcsöt eszel az már eléggé jó!


Ha jóllaknál zöldségekkel, húsokkal, ennél gyümölcsöket, olajos magvakat mértékkel, akkor fogynál és nem kellene az egészséged miatt aggódnod. Ez feltételezi a tejfélék, kenyér, gabonás szemetek elhagyását.

2012. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy láttam, hogy egyesek nem olvasták el azt, hogy mozgok minden nap legalább fél órát. Futok vagy hasizom és ilyenek. Enni pedig húsokat, zöldségeket, sajtot és kevés barna kenyeret eszem. Nem érzem magam éhesnek, egyszerűen nem zabálom magam úgy tele, hogy szétrobbanjak és jól érzem magam.
2012. okt. 18. 20:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha meg éhesnek érzem magam akkor inkább iszom. :)
2012. okt. 18. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!