Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zörög a csontom, de a hátsóm...

Zörög a csontom, de a hátsóm nagy és narancsbőrös. Így sikerülne végre leadni? Lent.

Figyelt kérdés
Nem vagyok anorexiás, szeretek enni, eleget eszem, nem is vagyok hízékony. A bordáim, lapockám kiállnak, sovány vagyok. Viszont körte alkat vagyok, és a fenekemen, combomon elég ronda narancsbőr van sok-sok éve, és semmilyen tornával nem tudom eltüntetni. Arra gondoltam, hogy a torna mellett alaposan lefogyok (voltaképpen minimális evéssel, sok ivással), és intenzív comb- és fenékizomerősítő gyakorlatok mellett kezdek el újra rendesen enni. Tényleg nagynak néz ki a hátsóm, bár erre rátesz az is, hogy sajnos széles a medencém.
2009. okt. 25. 13:28
 1/8 A kérdező kommentje:
(Eddig sohasem fogyókúráztam, mert tényleg szeretek enni, de ha ez kell az eredményhez, megteszem.)
2009. okt. 25. 13:29
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
szerintem ezt sehogysem tudod elérni max korrigálni, ilyen alkat vagy, ha nagy a dilemmád később csináltass nagyobb melleket és akkor arányos leszel, azért írom ezt mert nekem is ilyen alakom van de én szerencsére alacsony vagyok és kicsit arányosabb, de egyébként nekem is ilyesmi..
2009. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos ezzel az alkattal nem lehet egyebet kezdeni. Tudom magamról, mert én is körte alkatú vagyok, és pont ugyanaz a problémám, mint neked: a felsőtestem vékony, a bordáim kiállnak, mellem szinte nincs ("A" kosaras melltartót hordok), a csípőm meg 98 centi, a combom kerülete 60 centi. 170 centis magasságomhoz 58 kiló vagyok...

A fenekem és a combom nem narancsbőrös ugyan, de azért "van rajta mit fogni".

Minden módszert kipróbáltam már: úsztam, bicikliztem, kocogtam, speciális combgyakorlatokat végeztem, és a vége az lett, hogy még erősebbek, még vastagabbak lettek a combjaim, amolyan igazi izmos focista-lábakat sikerült faragnom. Miniszoknyát nem vehetek fel, mert a térdem felett akkora izomtömeget cipelek, hogy az igen feltűnő, és a lábaim - hát nemigen formásak.


Egyszer kitaláltam, hogy nulldiétával megpróbálom vékonyítani a csípőm és a combom. Az történt, hogy kb. Auschwitz-i menekültnek néztem ki egy hónap után, de a fenekem ugyanakkora maradt, így tökéletesen aránytalan lettem: anorexiásan vékony, hatalmas fenékkel...


Az orvosom azt mondta (mert még orvoshoz is elmentem, hogy ajánljon már valami módszert, amivel lefogyaszthatom a fenekem), hogy itt igazából nem fog segíteni semmii, csak a zsírleszívás. Ilyen alkat vagyok, fogadjam el magam... Hát, kösz.

Aki nem körte alakú, annak fogalma sincs, miyen nehéz pl. nadrágot találni ilyen alakra, illetve hogy miyen ormótlanul tud kinézni egy körte alakú nő divatos ruhákban...


Egyszóval megértelek, Kérdező, de sajnos a zsírleszíváson kívül nemigen tudok mást javasolni.

2009. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Nehogy fogyókúrázni kezdj! Tévhit, hogy a szervezet rögtön a "gömbölyded" idomokat adja le először!! Ez nagyon változó, és a popsi esetében majdnem hogy 100%, hogy nem erről a részről fognak lemenni a kilók. Ajánlanám a biciklizést( szobabiciklit télen), az úszást, popsimozgató gyakorlatokat (cicahát domborítás, homorítás, popsiösszezárással is, láblendítések négykézláb...stb). A mozgásnak pedig nem intenzívnek kell lennie, hanem következetesnek és folyamatosnak. A cicidet pedig nehogy megnagyobbítasd ezért,nem is tudom, hogy valaki ismeretlenül hogy írhat ilyent...

2009. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A narancsbőr eltüntetésére pedig e legjobb módszer a torna, esetleg masszázs.

Én azért még nem láttam olyat,hogy valakinek torna hatására nem csökkentek volna a narancsbőr tünetei. Ha nem is 100%-san, de valamennyire csökkenthető. Persze ha valaki becsültesen jár edzeni a kényes részeket, nem pedig 2 hónap után vár csodát.

2009. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
ja , és ezért nehogy zsírleszívásra menj! Én nem tudom, a tájékozatlanság nagyon veszélyes... Ha leszívják onnan a zsírt, idő kérdése, hogy a szervezeted "magához tér" és újra elkezdi oda lerakni a zsírpárnákat még gyorsabban, még nagyobb felületen.
2009. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi lenne, ha torna mellett mondjuk elkezdenéd célzottan a felsőtestedet erősíteni? Ne fogyózz, mert az nem fog segíteni, csak beteg leszel.
2009. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Igazából mindent megmozgatok a tornával, de izom nem is látszik, max egy kicsi a vállamon. Szörnyű, hogy a derekam jó, ha van 67 cm, a csípőm meg 95. Mint egy darázs. Ráadásul a lábam is iszonyat görbe. Mellem meg egyáltalán nincs, teljesen tönkrement a szoptatásoktól. Csak egy ráncos bőrdarabka. Önbizalmam nulla. :(
2009. okt. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!