Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Homokóra alkat.90/70/90 .160...

Homokóra alkat.90/70/90 .160 cm 54 kg. szerintetek fogynom kellene? ( 16/L)?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%

NEM homokóra, hanem (jelenleg) banán/egyenes.

A homokórához arányaiban nagy a derekad.


A centik, kilók a testzsírszázalékodról nem sok mindent árulnak el.

Nem lehet ebből megmondani, hogy a derekad alkatilag ilyen-e, vagy csak oda rakódik a zsír és plötyi-lötyi vagy.


Képet! - ha a tükörbe nézve nem tudod eldönteni és testzsírmérő sincs a közelben.

2013. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nem banán ! mivel a derekam szélesebb a csipőmnél!

A banan, vagy egyenes, teglalap alaku alkat jellemzoje, hogy a csipo, a mellek, es a derek szelessege kozott nincs jelentos elteres. Ezt az alakot sokan fiusnak is mondjak, a modellek tobbsege is ebbe a tipusba sorolhato.

2013. jún. 10. 10:33
 3/20 anonim ***** válasza:

[link]


- banán/egyenes, ha a csípő és derék, illetve a mell és a derék egymástól 9 inch-nél (~22,86 cm) kevesebbel tér el egymástól

2013. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

s azért írtam, hogy "jelenleg", mert nem biztos, hogy alkati


amikor én fogytam, a derekamról sokkal nagyobb ütemben fogytam, mint a mellemről, csípőmről


ha nálad is így van, akkor még lehet homokóra

2013. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

ilyesmi vagyok csak a combom kicsit vastagabb, es a mellem kicsit nagyobb.



[link]

2013. jún. 10. 10:43
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

ezekkel a paraméterekkel nem vagy homokóra.

amúgy tényleg kép kellene, mert igy nehéz megmondani.

súlyod alapján nem vagy kövér, de a derekad a korodhoz és súlyodhoz képest vastag, szóval gyanitom, hogy nem szoktál tornázni, és zsiros vagy.

ha elégedetlen vagy magaddal, szerintem valamit tornázz heti párszor, kicsit figyelj a kajádra, és gyorsan lemegy a zsir ami rajtad van.

2013. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
tavaly ilyenkor 10 kg-al több voltam. Leadtam, de már nagyon belefáradtam mert még mindig van rajtam felesleg
2013. jún. 10. 10:56
 8/20 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz azokkal, akik azt mondják, hogy zsíros vagy.. az 54 kg pont jó a 60 cm-hez, nehogy elkezdj fogyókúrázni.. tornázni is csak akkor kezdj el, ha kedved van hozzá, ne a súlyod miatt.. nem is értem a sok hülyét, miért kell, hogy valakin egy deka zsír se legyen, az emberi test nem csak izomból áll
2013. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a képen lévő nem homokóra.. a dereka mindenkinek keskenyebb eleve DE egyáltalán nem kellene fogynod! sportolj, étkezz egészségesen, légy elégedett önmagaddal és élvezd az életet!
2013. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2013. jún. 10. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!