Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni. Tudtok...

Dolly99 kérdése:

Szeretnék fogyni. Tudtok ajánlani jó módszereket?

Figyelt kérdés
a suliban a fiúk csúfolnak mert hogy dagi vagyok. 158-160cm vagyok és 56 kiló. az szerintetek sok?
2013. aug. 6. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A kategóriáknál fel vannak sorolva.

Szemezgess belőlük.

2013. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem látunk, valószínűleg van egy kis felesleged, de dagi biztos nem vagy. Eléggé fura fogalmaik vannak a csúfolódóknak a dagiságról...


No igen, a kategóriák. De azok nem feltétlenül jó módszerek, ott van pl. a 90 napos a 3 szénhidrátnapjával, az a gyk-sok többsége szerint is elég elbaltázott gondolat...

Alapvetően fontos, hogy mit szeretsz, milyen az ízlésed, hogyan főznek otthon, ésatöbbi. Megreformálható az ember étrendje, csináltam elég drasztikus változtatásokat én is, de azok hozzám passzoltak. Sosem tudnék pl. zsírszegényen enni, vagy hús és zöldség alapúan... Olyan módszert kell választani, illetve kialakítani, ami jó nekünk, testileg, lelkileg, azt jobban tudjuk tartani s jobban is érezzük magunkat közben (mondjuk épp emiatt tud tartós lenni :P). Az életmódváltás az igazi, az ideiglenes fogyózás még veszélyes is lehet, ha nem tudod, mit csinálsz. Sokan képesek úgy enni, hogy az alapvető tápanyagokat sem viszik be...

2013. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan azért ajánlottam a szemezgetést, mert ott a különböző véleményeket is megismerheti.

Én 9 hónapja paleózom, nekem nagyon fekszik, de sokan képtelenek lisztes, cukros étkek nélkül létezni. 6 hónap alatt lement rólam a 9-10 kiló, azóta viszont ugyanazzal az étrenddel tökéletesen tartom a súlyom. Se le, se fel. (Nem is kívántam volna többet fogyni). A súlyom beállt, a koleszterinem normál értékre süllyedt, remekül érzem magam a bőrömben. Még ezt a fene kánikulát is viselem gond nélkül, míg tavaly hasonló időjárásnál levegőt alig kaptam.

2013. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikus hozzáállás... két adatból majd megmondjuk kövér vagy-e vagy nem. Talán azért csúfolnak, mert ronda vagy.

Viszont:

A súlyodból és a szóhasználatból azt vettem le, hogy lány vagy. Ez esetben neked kell napi:

2-2,5g*testtömegkg fehérje

1-1,5g*testtömegkg szénhidrát

illetve minimális telítetlen zsír (lenmagolaj vagy olajos magvakból).

Emellé heti 3-4 45-60 perces aerob edzés + heti 3-4 súlyzós edzés.

Ha ezt szigorúan betartod és nem lesz az, hogy ezt meg azt kihagyjuk, esetleg inkább egy tábla csokit eszek ebédre, akkor hamar lesz változás. Ellenkező esetben, ha te nem veszed komolyan a szálkásító diétát ő sem fog komolyan venni téged.

Ha étrend minta vagy edzésterv kell írj privátot. Az ilyen csodadiétákat meg felejtsd el.

2013. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2013. aug. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!