Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karról és combról hogy lehet...

Karról és combról hogy lehet fogyni? Meg a has alsó feléről? Egyszóval körülbelül mindenhonnan. Olyan 10kilót szeretnék még fogyni. Azt hallottam, hogy csak felüléstől nem lehet fogyni, max nagyon keveset.

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nem szeretem a testemen, elkezdtem futni (kb 3hónapja) és a napokban elkezdenék úszni is.

Mennyit fussak és mennyit ússzak?

Persze nem eszek sok szénhidrát tartalmú ételt, és zöldséget, gyümölcsöt egyaránt szeretem és eszek is mindennap.



2013. aug. 6. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már eddig is fogytál, akkor folytasd azt, amit eddig csináltál és menni fog. Az utolsó kilóknál már nem annyira intenzív a fogyás, lassabban fog lemenni, de emiatt ne aggódj.
2013. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a bajom, hogy a karomról és a hasamról alig ment le valami. Már azt is szeretném lefogyni.
2013. aug. 7. 10:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugrókötelezés mennyiben segítene?
2013. aug. 7. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is egy jó sport. Majd lemegy onnan is, ne félj, csak csináld! Nem tudod szabályozni, hogy honnan fogyj, nincs helyi zsírégetés. Türelem.
2013. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!