Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szánjam rá magam a...

Hogy szánjam rá magam a mindennapi sportolásra? és hogy ne egyek hízlaló kajákat? Nagyon szeretnék lefogyni, de mindig csak elkezdem, abbahagyom, és így semmit nem érek el vele.

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:

keress olyat amit élvezettel csinálsz és nem úgy nézel rá mintha kötelező lenne,így sokkal könnyebb rávenned magadat arra hogy csináld

a hizlaló kaja lehet csak elhatározás és odafigyelés is,de ha nagyon nem működik akkor hassál az agyadra:ha hizlaló kaját eszel akkor mondjuk csípjél magadba vagy tegyél magad elé képet egy extrém kövér emberről vagy valami olyantól amit utálsz/félsz tőle,egészséges ételekhez pedig valami olyat amit szeretsz és nézd azt evés közben,a csípéssel és az undorral/félelemmel negatív élmény társul az egészségtelen ételekhez és egy idő után rögzül az agyadban így pedig nem fogod kívánni őket

2013. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ragaszd a fotódat a hűtőajtóra.Majd az emlékeztet mikor mennél a hízlaló kajákra.
2013. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. aug. 8. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam mint te. Most ezt gondoltam ki: őszre-télre nincs szalonképes ruhám. Van a közelben egy outlet üzlet. Októberben lesz is egy kevéske pénzem. Ha sikerül megszabadulnom addig minimum 8, de inkább 10 kgtól akkor novemberben veszek magamnak 3 felsőt, és 2 nadrágot.

Most ez a motivációm.

Valami hasonlót találj ki te is.

2013. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy én a kalóriaszámlását találtam most magamnak, sok más után, amit időről-időre feladtam :(

A kalóriabázis.hu-t használom, nagyon jó. És megmondom őszintén, hogy a héten volt a férjem szülinapja, és még a tortájából is ettem egy fél szeretet, persze a többi kajára nagyon figyelek, mármint az alapanyagokra és hogy benne legyen a 1200kcal-s keretemben. Ha véletlenül kicsúszok, akkor muszáj sportolni aznap, de mindennap én sem csinálom. Viszont nagyon jól érzem magam a bőrömben. Ha ésszel válogat az ember, akkor bőven jól lehet lakni a 1200 kcal-val, főleg nyáron, sok a zöldség, gyümölcs. És így, hogy ezt tartom, hetente kb 5x lépcsőzőgépen taposok 50-60 percet (közben tv-t nézek, úgyhogy ez sem olyan megterhelő), és nem egészen 2 hét alatt fogytam 2,5 kg-ot. Szóval nem kell őrült koplalásba kezdeni ahhoz, hogy eredményt érj el, és így legalább nem is unja meg az ember 1 hét alatt a dolgot. Én ezt életmód váltásnak tervezem, szóval némi finomság néha-napján belefér! :)

2013. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan sportot,amit szeretsz csinálni és sikerélményed van tőle.Ez nagyon fontos.És látni fogod a fejlődést.Fejben dől el az egész dolog,ha van elég határozottságod és motivációd,akkor sikerülni fog.Egyél egészségesen egy hétig kb és észre fogod venni a pozitív változást. Ez is adhat egy löketet. :) És utána már mindig egészségesen akarsz majd étkezni. :)
2013. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia. Én a paleo diétát ajánlom, nekem bevált, bővebben: Szendi Gábor könyveiben. Sok sikert!
2013. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Írj privátba! Én segítek! 3 hónap alatt 27 kilót adtam le! Egy speciális módszerrel. Csupán csak annyit kérek,hogy küldj egy before-after képet.Egy hamarosan induló fogyókúrás blogomhoz van rá szükség. Valódi személyektől kellenek a képek,had lássák mások,hogy sikerült embereknek lefogyniuk az én módszeremmel. Ha érdekel,írj nyugodtan! Kitartást!

ÜDV!:)

2013. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek,megfogadom a jó tanácsokat!:)
2013. aug. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!