Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyáron miért nem birok fogyni?...

Nyáron miért nem birok fogyni? Ti fogytok?

Figyelt kérdés

Ez már a második évi tapasztalatom, mivel tavaly télen kezdtem a diétát.

szépen mentek a kilók egész nyárig, júliusban totálisan megállt minden, a mérleg meg se moccant.

és most idén ismét ebbe a helyzetbe kerültem. mentek le szépen a kilók, de július óta ismét nem fogytam semmit.

hogy lehetséges ez?

több gyümölcsöt, zöldséget eszem, a mérleg mégis inkább felfelé halad, mintha több viz lenne bennem, pedig sokat izzadok!

de hogy tényleg egy dekát se fogyjak?? elég érthetetlen helyzet...



2013. aug. 8. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is július elején megállt és azóta semmi...persze volt pár rossz napom, mert nyaraltam is stb, de ez csak pár nap volt, amikor viszont tartottam magam a diétához, mozogtam akkor is semmi... remélem beindul hamarosan.

19/L

2013. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamilyen szinten agyi alapú is ha azt gondolod hogy nyáron nem fogsz akkor nem fogsz fogyni
2013. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az a probléma hogy a szervezet egy idő után megszokja az új étrendet és életvitelt,aztán már nem lehet átverni. Ugyan is a fogyókúra átverés. Te vered át a szervezeted,és így fogysz. Leírhatnám konkrétan hogyan működik a dolog,de nem biztos,hogy megértenéd,meg hogy szükséged van rá. Írj privátba! Én segítek! 3 hónap alatt 27 kilót adtam le! Egy speciális módszerrel. Csupán csak annyit kérek,hogy küldj egy before-after képet.Egy hamarosan induló fogyókúrás blogomhoz van rá szükség. Valódi személyektől kellenek a képek,had lássák mások,hogy sikerült embereknek lefogyniuk az én módszeremmel. Ha érdekel,írj nyugodtan! Kitartást!

ÜDV!:)

2013. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

sajnos nincs előtte-utánna képem, illetve nekem már csak kb. 5 kilót kéne ledobnom.

amúgy egyáltalán nem gondoltam arra, hogy nem fogok fogyni, szóval nem az elmém hatalma győzedelmeskedik felettem.

remélem azért lassan elindul a mérleg lefelé.

2013. aug. 9. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!