Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok 5 kilót,...

Ha fogyni akarok 5 kilót, akkor elég ha igy eszek+sportolok? Kérlek normális válaszokat irjatok.

Figyelt kérdés

Nos 5 kilót akarok leadni nem baj ha 1-2 hónap kell neki, kitartó leszek meg türelmes..

étrendem annyi hogy reggelire szénhidrátot eszek egy kifli ami teljes kiorlésu sonkával paradicsommal:)

ebéd: általában hús zöldséggel, vagy tojás zöldséggel tehát kombinálok szoktam enni még halat is

uzsira nem szoktam enni semmit mert tornázok

vacsira gyümölcstál vagy zöldségek ismét :)

sport: heti 3-5x felváltva egyiknap bicó vagy torna egy óra-másfél.. néha 40-60percet futok :) hogy ne legyen unalmas mindig.

naponta 2-3 liter vizet iszok vagy teát.


2013. aug. 8. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen 500-700 kalóriát viszel be az nagyon nem jó. Reggelire rántotta, napi 2-3 adag hús zöldségkörettel, salátával, olajos magvak, estére soványtúró vagy light sajt, és még gyümölcs is belefér mértékkel. ez már közelebb van egy étrendhez. nem tudom hány kiló vagy de minél kisebb a felesleg annál nehezebben megy le zsírból, tehát nagyon oda kéne rá figyelni hogy enyhe kalóriadeficit és magas fehérjebevitel meglegyen. majd diéta után kicsit eltolhatod az arányokat a szénhidrátok javára, de addig marad meg az alakod amig az egészségeseb életmódot tartod.
2013. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egész jó a terved
2013. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a kérdések átlag színvonalához képest egészen jó. Csak arra akartam felhívni a figyelmet hogy sokan ott rontják el hogy túl keveset esznek és ez háromszori evéssel meg minden kalóriadús dolog kiiktatásával nálad is esélyes.
2013. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! 5 kiló?:) 10 nap összejön,max 13 (szervezettől függően,ugyan is eltérőek vagyunk emberek). Én 27 kilót adtam le 3 hónap alatt,közte 3 hét kihagyással ,de azt is bele kell számolni (kül. 2 hónap és 1 hét lenne). Nem kell mindenféle butaságokat csinálnod,sem vásárolnod. Csupán csak hozzállás kérdése. Szeretnék nyitni egy fogyókúrás blogot valódi emberekkel,és valódi képekkel (before,after). Had lássák az emberek,hogy másoknak is sikerül az én fogyókúrás módszeremmel. És természetesen ingyen. Írj nyugodtan privátba,én segítek ! Cserébe 2 dolgot kérek. egy elérhetőséget,hogy mások írjanak neked,meggyőződjenek te vagy-e a képen,és hogy valóban sikerült-e. Illetve egy before-after képet:) Én pedig ezért cserébe segítek!

ÜDV.

2013. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!