Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől a rengeteg ételtől...

Ettől a rengeteg ételtől mennyit hízok egy nap alatt zsírban?

Figyelt kérdés
159cm/46 kg voltam reggel, de most rá sem mernék állni a mérlegre.. Diétázok, és úgy gondoltam, hogy ma normálisan eszek, de túl sok lett a vége. Reggelire ettem 80g rozskenyeret, 70g mozzarellát, 1 almát. Ebédre ettem egy tányér lecsót, 60g teljes kiőrlésű kenyeret, 2 nagy kehely fagyit(kb. 25 dekát). Uzsonnára ettem 60g diákcsemegét, 60g rozskenyeret, fél mozzarellát, 2 szelet csirkemellsonkát, 1 paradicsomot, 1 nagy szelet görögdinnyét. Aztán még vacsoráztam is. Ettem 2 puffasztott rizst, fél mozzarellát, 10dkg teljes kiőrlésű kenyeret, 1 almát és 5 szem aszalt szilvát. Ennyi szénhidrátot megenni. Általában 1000 kcal-át, 70g szénhidrátot, 80g fehérjét eszek, és heti 5x súlyzózok. Egyébként egy csomó mindent meg tudnék enni még ma. Sosem érzem magam jóllakottnak..
2013. aug. 8. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor enni kell még , üres gyomorral nem fekszünk le
2013. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább hízókúrázz.
2013. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nincs véletlenül baba a dologban? :D
2013. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs, 16 éves vagyok, még szűz.:)
2013. aug. 8. 19:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 2 éve nem menstruálok.. Voltam már orvosnál.
2013. aug. 8. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

A fagyi nem volt kevés, de amúgy nem értem, mi a gond, főleg, hogy máskor nem eszel rendesen, plusz nem vagy kövér... Ezek a grammok... Fene tudja, az én időmben nem volt ennyire a fogyózásra kattanva ennyi tini.


A normál beviteled értékei tetszenek (kivéve a kalóriát, az én ideálszámaim ezek, csak persze mellé zsír, mert ezersokszáz kalória az azért kell) és a mozgásod is.


De ha mérsékelten szeretsz szénhidrátot enni, miért eszel kenyeret? Azzal szerintem roppant nehéz, én csak zöldségből, olajos magból (s néha mézből :P) úgy felül tudok emelkedni a 70 g-on... Ha pedig dinnye is van, akkor az egyedül messze túlhaladja ezt.

Persze bármit is eszel, ha nagyon picit, akkor a CH is pici lesz.

2013. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem túl sokat
2013. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam abszolút kenyeret enni, ha diétázok. Lehet, hogy az a baj, hogy túl kevés szénhidrátot eszek, és azért jönnek rám ilyen rohamok.
2013. aug. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!