Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt egy héten egy...

Diéta alatt egy héten egy kocka csoki megengedhető?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Akár három kockát is megehetsz, ha mellette nem zabálod tele magad.
2013. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

diéta alatt? miért, meddig tart a diéta? és minek is a csoki? egy kocka? akkor nem mindegy, hogy egy sem? és akkor legalább tükörbe tudsz nézni...


egy kocka csokin múlik? asszem a diéta is laza lehet..ha diéta...

2013. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én így is úgy is a tükörbe nézek, mert nem utálom magam. Azért, mert kívánom, és egy is elég hogy csillapítsam a vágyam. :D Erről a legnehezebb lemondanom.
2013. aug. 9. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, nehogy már egy kocka csoki miatt aggódj!

A fogyókúrának nem az a lényege, hogy akkor te többet nem is ehetsz semmi finomságot...

2013. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindennap ehetsz 1 kocka csokit, ha nem normális az étrended
2013. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha nagyon aggódsz miatta, de kívánod az édességet, vegyél diabetikus csokit. Én is azt eszegetem, szerintem finom :)
2013. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2013. aug. 9. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
attól függ minek diétázol mert sok fajtája van. gyanítom fogyni akarsz akkor nem mert egy kocka csoki is 5-6 napra befagyaszthatja a fogyási folyamatot. nézz utána normális oldalakon ne női portálokon, mindenhol leírják
2013. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, az a minimális cukor nem tud olyan nagy problémát okozni. Én személy szerint inkább magam csinálom a csokimat és azt sem minden héten, de én nem is kívánok gyakran édességet. Ha amúgy normálisan eszel, rendes ételeket, kalóriadeficit, mozgás, miegymás, akkor szerintem rendben leszel.
2013. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nagyon aggódsz miatta, de kívánod az édességet, vegyél diabetikus csokit. Én is azt eszegetem, szerintem finom :)"


Es gondolom az nem zavar, hogy alig van kevesebb kaloria a diabetikusban, mint a normalban. A lenyeg, hogy jol alszol!


"egy kocka csoki is 5-6 napra befagyaszthatja a fogyási folyamatot"


Ez a Kiskegyedben volt?


--


Kerdezo a fogyas, ill. hizas - ahogyan az utolso irja - a napi energiaegyensulyodtol függ. Ha akarsz mindenap beverhetsz egy kocka csokit, az Milkanal olyan 4 g-ot jelent, ami kb. kemeny 22 kcalnak felel meg (normal kistabla tejcsoki), szoval nem oszt nem szoroz. En azoknak nem tanacsolnam, hogy minden nap egyenek vmi ilyesmit, amikor fogyoznak, akikbol ez a legrosszabbat hozza ki es elkezdenek zabalni. Jöhetnek a kommentek, hogy a 4 g csokiban levo cukortol rakot lehet kapni! :)

2013. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!