Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keveset és értelmesen eszek,...

Keveset és értelmesen eszek, mozgok és mégsem fogyok, vajon miért?

Figyelt kérdés

kb 30kg túlsúllyal kezdtem el azon dolgozni, hogy leadjak belőle. Kb feleannyit eszek, mint eddig, reggelire egy teljes kiőrlésű zsömle, hozzá egy kefír vagy zöldségek. Ebédre ételszállítótól diétás ételből fél adag, vacsorára is valami könnyű, zöldséges étel. Fehér lisztet, cukrot, zsíros ételt messziről kerülöm, sosem iszok alkholot, sosem eszek csokit, édességet.

Majdnem minden nap tornázok 40 percet, bringázok egy órát vagy tempósan gyaloglok 60-90 percet, néha kocogni is megyek.

Ezzel együtt egy hónap alatt egy kilóval lettem csak könnyebb. Rosszul csinálok valamit?



2013. aug. 10. 09:51
 1/4 Logout99 válasza:
Lehetséges hogy genetikailag ilyen a test alkatod,és akkor sokkal nehezebb! Nekem volt egy osztálytársam,óriási darab ember volt,legalább 110-120 kg, és ő úgy fogyott le,hogy 16 óra után egyáltalán nem evett, egész nap sima vizet ivott,kenyeret egyáltalán nem fogyasztott.Teljesen kerüld a szénhidrát minden formáját,és ne hagyd abba a testedzést semmiképpen!A séta jó zsírégető,azt okosan csinálod!
2013. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem keveset eszel :)

szénhidrátot nem szabad kerülni mert akkor miből lenne energiád tornázni,kocogni stb.

16 óra után is kell enni mivel másnap reggelig koplal a tested ami megint azt idézi elő hogy a reggeli valamennyi részét elraktározza

szóval naponta 5-6 szor kellene enni fehérjedús kajákat pl.hús,hal,sajt... ha jól van beállítva a szénhidrát mennyiség és elég fehérjét viszel be akkor ami lemegy annak nagyrésze zsír lesz és kb heti 0.5-1kg a megfelőle ha kevesebb akkor akkor csökkenteni kell a szénhidrátot ha több akkor viszont növelni :D

2013. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, keveset eszel. És túl sokat tornázol (napi 40 perc?!!!).


Regisztrálj a kaloriabazis.hu-ra, megadod az adataidat ő meg számol helyetted. Van egy tápanyagtáblázata, na ott a szénhidrátot vedd vissza és nyomd föl nyugodtan a fehérjét és a zsírt is (igen, ezt is!!). Pl. ha kiszámolt neked 240 gramm szénhidrátot, bőven elég lesz a 120 is.

2013. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, torna..Ennyi mozgással csak kikészíted magad, nincs a szervezetednek ideje regenerálódni, főleg, ha rendszeresen ugyanazt a gyakorlatsort csinálod. HEti 3 torna is elég lenne, mellette minden nap iktass be gyaloglást (60 perc folyamatos, tempós gyaloglás lenne jó). Ezzel sokkal többre mész és nem is fárasztja ki a szervezetedet.
2013. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!