Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jó este lefekvés elott...

Miért jó este lefekvés elott fehérjeturmixot inni? Fogyókúrában nem sok az a + 250kcal?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ennyi ésszel szabadlábon...

Nem jó, edzés után kell, gyors szénhidráttal együtt, mert az izomszövet a legjobb fogyasztó és fehérjéből építi a szervezet szénhidrát energiájával.

De persze nem muszáj edzeni, lehet futni is, csak ha abbahagyod akkor megint jönnek fel a kilók.


És amúgy sem a kalóriát kell számolni, hanem a makrotápanyagokat.

2013. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert a magyar ember alapvetően szénhidrátevő, és egy francos protein turmix nagyságrendekkel minőségibb ételnek számít mint az átlagos magyar koszt.


250 kalória, ha ez félelmet kelt valakiben, akkor pszichológus szakember segítségét kell igénybe venni. Már az is természetellenes, hogy valaki számon tartja egy étkezése kalóriatartalmát, nemhogy még ezzel variál :)

- más kérdés a tömegnövelés a testépítésben, amikor muszáj sokat enni, többet mint amennyi jólesik, az más kutya, ott cél van. De fogyáshoz elég lenne olcsó töltelékkaja helyett húst enni, zöldségeket enni. Senkit nem érdekel a kalória, ha jó az ételek minősége. Na ezért lehet sikeres üzleteket építeni elég olcsó fehérjeporokra.. mert az átlag embernek ezek már minőségi táplálékok. Megtenné egy szelet hús is néhány levéllel, répával.. de egy turmix olyan egyszerű és trendi.

2013. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és amúgy nincs jó íze a poroknak én havonta cserélem az ízeket, mert hóvégére már borzalmas
2013. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem szedek ilyeneket, húgom tornázik, s rendesen étkezik, sot sok szénhidrátot és fehérjét fogyaszt, hetente 2-3szor tornázik, s minden nap vacsora után (8-fél 9 korul van) megiszik még egy csokoládés turmixot... és 1 hónap alatt rendesen begombolyodott, s csodálkozott, hogy mitol.. azért kérdezem...

én nem vagyok az ilyen mellett, mert szerintem csak muporok, ahelyett másat kell fogyasztani, inkább a túró, mint ez.

2013. aug. 12. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Bárki tud hízni ha sok szénhidrátot eszik.. nem értem, ezen sokan mit nem értenek.


Az összes tej alapú étel /legyen az tejsavó fehérje, vagy túró/ anabolikus hatású, hiába nincs cukor benne, hiába zsírszegény.

2013. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Torna után éhes lesz és bekajál cukorból, ettől hízik, nem a proteintől.
2013. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

250 kalóriás protein-turmix? WTF? Az enyém ha vízzel tolom 100 kcal körül mozog... Nézz utána nincs-e tele CH-val...


Amúgy lefekvés előtt lassú felszívódású fehérjét kell enni, hogy megvédd éjszaka az izmaidat a leépüléstől. Az már mindegy, hogy ezt fehérjeporból vagy sovány túróból teszed.

2013. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!