Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csípőből, fenékből és combból...

Csípőből, fenékből és combból szeretnék fogyni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Általában nem érzem,hogy éhes vagyok, úgyhogy azért eszem, mert fogamra való étel van itthon, vagy azért nem mert nincs... Mostanábban az előbbi túl gyakran fordúlt elő.És ahogy észrevettem elkezdtem "husisudni". A hasam meg a karom rendben van. Szerintetek, hogyan tudom gyorsan visszacsinálni, mielőtt kinőném a szűk farmerjaimat? Gyors és hatásos módszer alakformálásra?
2013. aug. 16. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát gyors és hatásos nagyon nincs. Idő kell neki, de az tényleg hatásos. Járj edzésre, ha van időd akkor vannak ezek a kimondottan arra való edzések pl. spinning, meg walk energie, én kipróbáltam és szépen lement a combomról, de kell idő neki. És sok folyadék. Az mindig. De ha nem akarsz ilyenekre járni, csinálj otthon guggolásokat, csípőre nagyon jó a hullahopp karika, ilyen hasonlóakat, vagy járj el sokat biciklizni.
2013. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás sajnos, így nem tudsz csak mondjuk fenékből vagy combból fogyni. Étkezz egészségesen és a legfontosabb, hogy tornázz! Ha fogyni nem is akarsz, csak formásodni akkor az edzés a legjobb módszer. Intervall edzést végezz, ami kardió és erősítő részből áll. Pl. fuss vagy biciklizz stb. 20-30 percig, majd tornázz ugyanennyi időt! Így indul be a leghatásosabban a zsírégetés! Tornázni tornázhatsz akár dvd-re vagy a neten is keresgélhetsz, akár kifejezetten a problémás testtájakra kifejlesztett edzéstervet!
2013. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!