Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bele szeretnék kezdeni Béres...

Bele szeretnék kezdeni Béres Alexandra súlykontroll programjába, egy 10 kg-t szeretnék leadni, csak nem igazán értem. Valaki elmagyarázná, légyszíves?

Figyelt kérdés
Amit pontosan nem értek az hogy mennyit lehet enni,az ételeket megtaláltam meg az adagnagyságot is de azt egy kicsit sokallom. Illetve mi az a 21 napos diéta az is része ennek a programnak vagy csak az a 3 szakasz

2013. aug. 19. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem eszel normálisan, olyan ételeket amiket jól meg tud emészteni a szervezeted.. és ezzel rövidre zárod a mennyit egyél, 21 napos diéta és egyéb /valójában teljesen fölösleges/ problémákat, kérdéseket.
2013. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokallod az adag nagyságot? Én keveselltem mikor csináltam a programot. A 21 napos diéta, az nem része a programnak, az egy intenzív diéta, ráadásul nagyon nehéz tartani, ott azt kell enni, amit írnak és annyit. Se többet se kevesebbet.

Az első szakaszban csak 30-as és alatti glikémiás indexű ételek ehetők, szinte semmi gyümölcs és magvak. Hús és zöldségek, kevés tejtermékek, némi zabpehely, rozsos ropogós kenyér.

Második szakaszban már lehet közepes indexű ételeket enni, de napjában 5-öt. És nem uzsonnára és vacsorára.

Ennyi a titok.

2013. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak nagyon köszönöm, megy a zöld kéz. Amúgy hatásos volt?
2013. aug. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!