Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg fogyás szerény körülmény...

20 kg fogyás szerény körülmények közt lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok

a helyzet 158 cm és 83 kg vagyok :S

a családi körülményeim nem teszik lehetővé a normális előírt diétákat pl csirkemell, gyümölcs...., mivel élelmiszerre nem sokat költhetünk és így csak az olcsó kajákat ehetem.

elkezdtem a norbi tréningeket és már futok is igaz nem sokat...

tudnátok ajánlani valamilyen hatékony módszert? edzőterem kizárva :(


köszi L/25



2013. aug. 19. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

miért van kizárva az edzőterem? meg a normális kaják?


kevés pénzt is be lehet ám osztani ;) és inkább minőségi ételeket egyetek, mint mennyiségre valamit


+ meg kellene nézni, hogy esetleg a munkahelyed/iskola támogat-e valami sportolási lehetőséget


20 kg súlyfelesleggel, gondolom normális cipő nélkül meg nem kéne futni

2013. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit esztek ugy altalaban? ES mennyit? Leirnad egy napi etrendedet?
2013. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!


Nehez igy okos tanacsot adni, mert gondolom Te is tudod, hogy a fogyas inkabb az etkezesen mulik. Nekem is sokszor volt olyan, hogy nemhogy konditeremre, de meg kajara sem volt penzem ho vegen, hat nagyon kegyetlen, es sajnos a valaszadok zome nem is gondolja ezt at, gondolom nem voltak meg hasonlo helyzetben, amiert legyenek nagyon halasak. Itt johetne az hogy min lehetne sporolni (internet, telefon, stb.,) de az is nehez, ha egyedul vagy a csaladban, aki az ebbe fektetett penzt inkabb minosegi etelre forditana, a tobbieknek meg jo ugy ahogy van... en tarsalberlokent ezen nem tudtam volna sporolni pl.

Szoval hogy a kerdesedre is valaszoljak, kezdesnek probald meg azt, hogy a kenyer es tesztafeleknek csak a negyedet eszed meg, mint eddig, azt is inkabb a delelotti orakban. De legjobb lenne teljesen elhagyni. Ha nagyon nincs mas, a rizs is olcso, de lehet egy fokkal jobb mint a fentiek, igy inkabb azt egyel. Persze ha eppen husos etel van otthon, ahhoz vagy ne egyel semmit, vagy barmilyen zoldseget, savanyusagot.

Azert lenne sok kerdes, hogy van e kerted, vagy te fozol-e ? Hany szemelyre?

Ha csak egyedul vagy, esetleg ketten vagytok a paroddal, akkor szerintem azt a penzt, amit eddig kajara forditottal, lehetne okosan olcso husokra es zoldsegekre forditani. Tervezd meg a menut egy hetre, es ahhoz vasarolj be, csak azt, ami az adott hetre a menuhoz kell. Akcios ujsagokat nezegesd ezerrel, oda menj, ahol mindig olcsobb. Ha van a kozelben tobb uzlet, akkor meg mozogsz is legalabb egy ilyen bevasarlas alkalmaval is, plusszban. :)

Szoval teszta es kenyer helyett vegyel rizst inkabb, ebedig egyed. Vacsorara meg inkabb zoldsegeket egyel. Vagy egy jo kis levest (zoldseg vagy husleves).

Ha egyaltalan nem megoldhato hogy valtoztass az etrenden, akkor pedig egyel joval kevesebbet mint eddig, ugy is fogyni fogsz. Mozogj rendszeresen.

Remelem segitettem valamennyit. Ha van meg kerdesed, irj privit!

2013. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne?

egyél kevesebbet. ennyi. és fogyni fogsz.

mozgásnak séta, otthoni torna (kismillió video van fent a neten).

2013. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 senga92 válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok mint Te. :) van egyszerű módszer, de nagyon ki kell tartani mellette!

Keveset kell enni, még a nem minőségi kajákból is. Vegyél egy kicsi tálat (nálunk kompótos tálnak hívják), sokkal kisebb mint egy tányért és abba szedd a kaját magadnak. ha megéhezel előbb igyál, ha megint megéhezel akkor egyél csak és akkor is keveset. Naponta többször mint kevésszer sokat. Próbálj beszerezni zöldségeket, almaecetet, citromot, graphefruitot és fogyaszd őket is. Lúgosít, így fogyaszt.

2013. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szamold a kaloriakat, es mozogj amennyit tudsz.
2013. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!