Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel az étrenddel...

Tomaskó Dóra kérdése:

Szerintetek ezzel az étrenddel és mozgással 4-5 hónap alatt letudok fogyni 15 kg-ot?

Figyelt kérdés

172cm és 65 kg vagyok..ez lenne az étrend.:

reggeli.:egy natúr joghurt vagy gyümölcs

ebéd.:csirkemelfilé zöldségekkel

vacsora.:kefir+ gyümölcsök

És persze mozognék is egy héten 5x 45 perc testnevelés (ugyanis az iskolában minden nap lesz tesink)+ járnék egy héten 2x hip hopra is.



2013. aug. 20. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most biztos sokan utálni fognak. De szerintem ez elég egyoldalú.A joghurt cukros, ha boltban veszed. Szóval én nem eszem. Valamint a gyümölcs nem jó éhgyomorra reggel, mert cukros, és megemeli a vércukrodat. Étkezés kiegészítésének kéne enni, vagy inkább délután. Nekem ezt mondta a dokim.


Krumplit és tésztát se kell elhagyni, csak ritkán fogyasztani. pl Heti 1x krumpli, havi 1x tészta, bár azt sem fehér lisztből.

2013. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igen
2013. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oh,akkor ha reggelire barna kenyeret ennék csirkemelfilével az jobb lenne??
2013. aug. 21. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
szerény véleményem szerint igen. ha gondolod nézz körül a kalóriabázis oldalon. Én elkezdtem ezt használni.
2013. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bár ilyen magasság , súly arány mellett hová akarsz fogyni?
2013. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy a 172 cm és a 65 kg egészen arányosnak hangzik de mégis vastag a combom .. :/ ezért szeretnék legalább 15 kg-ot még lefogyni.. a mozgás rész az rendben van szerintetek??
2013. aug. 21. 21:27
 7/12 anonim válasza:

Én 174 cm vagyok és 54 kg, mégis mindenki azt mondja, hogy nagyon vékony vagyok... szerintem nem kell neked 15 kg-ot leadnod, elég 10-et... Szerintem napi 1000-1200 kalóriát vigyél be, 4-5 hónap alatt így garantált a fogyás a mozgással, de szerintem tesin 5 hónapig 45 percen keresztül nem csak futni fogtok... Én ezt az étrendet ajánlanám:

Reggeli: Sonkás szendvics (kb. 100 g, 168 kcal)

Tízórai: 1 db Alma/Barack (kb. 55 kcal)

Ebéd: Rántott hús/hal párolt zöldségkörettel, vagy főzelékfélék (kb. 250 kcal)

Uzsonna: 2 db Activia Stevia joghurt (kevesebb kalóriatartalom és finom is, 165 kcal)

Vacsora: Tejberizs diétásan, (mandulatejjel, 60g rizzsel, 200 g kb. 135 kcal)

Ez így kb. 760 kcal.

Ne éheztesd magad, egyél nassolni valót, csokit, ami jó esik, de mértékkel. A kalóriaszámlálást ajánlom, mert nagyon hasznos.

2013. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,valószínüleg tesin nem csak futni fogunk hanem erősíteni is.Ezért gondoltam azt hogy esténként lemegyek futni:)) De valószínüleg hip hop táncoktatásra is fogok járni egy héten 2x.. és köszönöm szépen a tanácsodat,sokat segítettél :)
2013. aug. 23. 18:40
 9/12 poiu ***** válasza:
16-20 hét alatt tudsz fogyni 15 kg-ot,de húzós. Vszínűleg nem is kell ennyit (fénykép?). Diéta háború van, lövöldöznek mindenfelől. A lényeg az, hogy napi 1500 kcal körül kellene fogyasztanod. Vagy úgy, hogy számolod a kalóriát és akkor bármi ehetsz (keveset), vagy úgy, hogy nem számolod a kalóriát, de akkor nem ehetsz gyors szénhidrátot. Ízlés dolga, nekem az utóbbi jött be. Egy kis erőedzés nem ártana...
2013. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én úgy fogyókúrázom,hogy számolom a kalóriákkat de nem eszem " szemetet" :)) Naponta nem viszek be 1200-nál több kcl-t sem.. Holnaptól elkezdek erősíteni is a futás mellé,Köszi a tanácsokat sokat segítettél ^^
2013. aug. 23. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!