Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni 30 kilót...

Le szeretnék fogyni 30 kilót jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

szóval! 16 éves vagyok 187 centi és 110 kiló! szeretnék fogyni 30 kilót! a következőt csinálom!

Reggel:Alma

1 óra körül:Rizs+csirkemell+zöldségek(nagy adag)

és kb 5-6 oráig nem eszek közbe semmit csak vizet

6 órakor:ugyan ez ..vagy leves,hal,saláta ilyesmi..

és sajnos nem mozgok..max sétálgatok naponta.. de így szeretnék fogyni! igy fog menni a fogyás? ja és amúgy 2 napja fogyozok és amugy nem értem miért de egyre többet mutat a mérleg.igaz h ez rosszul hangzik .:) szóval minnél előbb szeretném leadni a 30 kilót!valaki más tipp?sajnos a mozgás nem lesz jó mert nagyon foglalt vagyok nap mint nap! előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. aug. 21. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A rizs alapból hizlal, csirkemell csak zöldséggel és lehetőleg zsírmentesen sütve (pl. párolva). Napi háromszori étkezés szerintem kevés egy diétához, legalább ötfelé kéne osztani kisebb adagokba, hogy ne éhezz ki. Estére pedig ne add amit ebédre, a vacsora minden diétában nagyon lájtos :)
2013. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne 2 nagy adag kaját egyél, hanem oszd szét 5 étkezésre kb.

Egyébként 16 évesen mitől vagy olyan elfoglalt, hogy nem tudsz semmit mozogni?

2013. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem! leírna valaki nekem egy jó étrendet?:) aki ért hozzá! és ne a netről írjátok! amúgy rengeteget kell tanulnom+ családi problémák is vannak+a testvérem beteg és vele kel törödnöm..szóval nem nagyon érek rá.:(
2013. aug. 22. 01:01
 4/11 anonim válasza:

Általában nagyobb súlyfeleslegnél már az is előny, ha az étrendre odafigyelsz. Nyugodtan egyél rizst, szokták is ajánlani fogyókúrakor. Viszont, ahhoz mozognod kell. Minden testépítő csirkemellet zabál rizzsel :) Na de azt le is dolgozzák :) A rizsben is van szénhidrát nyilván, de bőven nem annyi, mint a tésztafélékben vagy a burgonyában. Ajánlom én is a napi ötszöri étkezést, ami azért fontos, mert folyamatos emésztésre szólítja fel a tested. A könnyű ételek is mind-mind hozzájárulnak az emésztésed javulásához és gyakoriságához. Ne koplalj! Jo-jó efektust idéz elő: lefogysz, 2 napig élvezed, és hirtelen visszahízol. Nem beszélve arról, hogy nem egészséges. Kérd meg a szüleidet is, hogy figyeljenek oda. Nem segítség, ha fogyózol, és anyud minden nap zsíros ételekkel kínálgat. Ne igyál cukrosat! Ajánlom a cukormentes zöld teát(nehéz hozzászokni a cukormentes teához, de a cél érdekében teszed)! A zöld tea az egyik legjobb vízhajtó. Napi 2-3 litert tuszkolj magadba :) Ez segíti az éhség-érzet leküzdését is, mivel a sok folyadék eltelít, de ne vidd túlzásba, mert kitágítja a gyomrod és csak éhesebb leszel!

A mérleg pedig azért mutathat többet, mert éhes vagy, és felpuffad a hasad :)

Kerüld a tejtermékeket is! Hízlalnak. Szokj rá a párolt zöldségekhez, a salátákhoz(nem a majonézesekhez).

Lefekvés előtt 5 órával ne egyél semmit.

A mozgásról pedig annyit, hogy én pl úgy szoktam, hogy egy Family guy részt végigmozgok :)Minden nap mást mozgatok meg: hasprés, kitörés(kisebb súllyal), ugrálás stb. Leköt a Family guy és nem is figyelek arra, hogy megerőltető a mozgás :)

2013. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

HÜLYESÉG MINDEN!!!!!


SPortolj, és ne egyél, vagy minimálisan szénhidrátot, cukrot!


Én 168/50 vagyok, és nem tudok hízni, pedig MINDENT megcsinálok, ami szabotál egy diétát! Nincs eredmény! Neked sem lesz! Ne fogyózz!!! Egyél normálisan és sportolj!!!!

2013. aug. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint pont azokat ne egyél, hanem fehérjét és zöldséget/gyümölcsöt!
2013. aug. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg nem hízom, és most hajnalban is sült szalonnát zabálok kenyérrel, csirke májjal, hagymával. Vagyis Marshall májat eszem :) Egy grammot nem fogok tőle hízni :(

Pedig rengeteg szalonna és kenyér :(((((((

2013. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

"sajnos a mozgás nem lesz jó mert nagyon foglalt vagyok nap mint nap! " csak, hogy leegyszerűsítsem neked: ha nem emeled fel a segged, akkor kövér maradsz ;)


én is elfoglalt vagyok, ennek ellenére bele tudok passzírozni a napirendembe heti 10-14 óra sportot...neked is fog menni heti 3×1 óra

2013. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó ez, alakul.

Jól csinálod.. rizst egyelőre hagyd, legyen több zöldség.


Hús, zöldség.. látod, ezeket ennéd. Helyes. Otthon erősíts.. 20 perc.

2013. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy értem rizs helyett legyen több zöldség, rizs most felesleges keményítő, ebből eleget ettél már.


Alma nem reggeli, a reggeli: tojás, szalonna.. paradicsom, paprika, hagyma, ilyesmik. Gyümölcs.. egyelőre ezt se erőltesd. Ha igen, akkor valamikor köztes étkezésként, de nem nagyon kellene.


A többi tényleg jó, csak ne csússzon be lisztes sütike vagy tejes desszert, ez fontos lenne. Ha nem változnak a dolgok, akkor hormonszinteket kell nézetni orvossal.

2013. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!