Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fegyencedzéssel kapcsolatos...

Fegyencedzéssel kapcsolatos néhány kérdés?

Figyelt kérdés

Unokatesómmal együtt csinálnánk, azonban neki elég nagy súlyfeleslege van, elkezdheti velem ettől függetlenül? Elég pufók, de rávettem, hogy csináljuk együtt, hátha sikerül leadnia valamit...


Ha minden nap csináljuk, akkor kb. mit lehet elérni vele 15 nap alatt? Én elég vékony vagyok, kb. semmi izom...Unokatesóm meg pont az ellenkezője, kb. 40 kg-t kellene leadnia.


Nem merem megcsinálni a kézenállást, mert régebben az iskolában majdnem kitörtem a nyakamat közben. Az idióta osztálytársam meglökött és rosszul estem, kórházba kellett menni miatta. Sajnos azóta sem sikerült legyűrni a félelmemet...Lehet valamivel helyettesíteni?


Ha nem áll rendelkezésemre gyűrű és hasonló ezköz, akkor egy fa erősebb ágával is lehet helyettesíteni azokat, ugye?


Írnátok példának olyan edzésterveket, amit ti követtek?


Egyenlőre ennyi, ha még eszembe jut valami, akkor azt kommentben megkérdezem.


Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!



2013. aug. 22. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv!

Unokatesódnak aerob edzés kell heti 3-4x 40-50 perc,és szálkásitó diéta. Akkor kezdje,ha lefogyott.


Neked pedig tömegnövelő étrend kell.


15 nap alatt nem lehet elérni semmit,az nagyon kevés idő.

Pihenőnapok is kellenek.


A kézenállást falnál kezded,és van varjútartás is, ezek rávezetőgyakorlatok,fokozatosan megtanulod és biztonságos.

Saját súlyal egyik legkirályabb gyakorlat,ki ne hagyd! :)


Birsz fán is húzódzkodni, vagy játszótéren,kondiparkban.

nem fontos a gyűrű,én sem használom.


A könyvben vannak edzéstervek,kezdőként azokat használjátok,ha már rutinosabb leszel,akkor birod variálni.

2013. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
1-et értek. Nem kell gyűrű. Viszont súlyfelesleggel is el lehet kezdeni - bár ettől nem fogy az unokatesód, neki diéta kell.
2013. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy már diétázik. Hús, zöldség meg víz, mint abban a kemény tornázós műsorban...Most nem jut eszembe mi a címe.

Csak az a baj, hogy nagyon lusta. :D


Én meg akármit eszek, nem jön rám semmi. Ez is egy kicsit idegesítő, mert az izom is nehezebben jön. Nem hiszem, hogy meg tudok csinálni 1 fekvőtámaszt szabályosan. :D


De gondolom ez majd alakul....

Köszi a válaszokat! :)

2013. aug. 23. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendes tömegnövelő étrend mellett fogsz fejlődni. Csak keményen!
2013. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!