Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fenékből és mellből sokat...

Fenékből és mellből sokat kehet fogyni?

Figyelt kérdés
Na szóval a történetem, esdig elég dundi voltam (162cm 53-4kg) voltam edzőtáborba lefogytam 51kilóra. Eddig nagyon az az érzésem volt hogy basszus, le kell fogyjak nem tudom milyen diétával de ez így nem mehet tovább. Tudni kell hogy rengeteget ettem, nem nassolltam, de ebedre / vacsira nagyon sokat tudtam ám enni. Most úgy érzem egy hete, hogy sokkal kevesebbbet eszek. Érzem és tudom most fognyi fogok. A fenekemből kéne fogynom elég sokat mert az elég nagy. Dr viszont a mellem nem olyan nagy, azt megszeretném tartani:D abból egyáltalán lehet fogyni? köszönöm !!!!!

2013. aug. 23. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megoldani, mert nincs helyi zsírégetés. Ha tovább fogysz, akkor bár a feneked kisebb lesz, de valószínű a melled is. A versenyszerű fitnesses/bodys csajoknak nem véletlen szokott lenni szilikon mellük, mert a kemény szálkásítás lefogyasztja.
2013. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(Sajnos) NEM kívánságműsor.

Nincs helyi fogyás, nem tudod befolyásolni hogy honnan fogyj.

Ha olyan az alkatod, mellről is fogsz. Akkor is, ha már nem igazán van mit.

2013. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Add nekem a melled amíg diétázol, majd vigyázok rá :)
2013. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem fogynod kéne, hanem sportolni, mert 162 cm-hez 51 kilóval kövér nem lehetsz..
2013. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!