Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlag feletti magas ember...

Átlag feletti magas ember hogyan diétázzon?

Figyelt kérdés
A diéták adagjai átlag magas emberekre vannak kiszámolva. Én 193 centi magas nő vagyok, és sokszor meggyűlt a bajom a diétákkal, hiszen eleve több étel kell nekem, hogy jól lakjak, mint pl egy 160 centis nőnel. Ebből adódóan diétázás alatt állandóan rosszul voltam az adagoktól. El is ment a kedvem.. Mit tegyek? Dietetikus drága lenne?
2013. aug. 24. 04:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a TE magasságodat, súlyodat, korodat kell megadni, és kiszámolja neked a RÁD vonatkozó táplálkozási értékeket.

2013. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lassan kezdem érteni. :)
2013. aug. 24. 08:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Szivesen.

Ha van még kérdésed, irhatsz privátban is.


De itt van még egy link, ott meg tudod tervezni illetve kontrollálni a az életmódodat, meg van egy fórum is, ahol sok segítséget kaphatsz.


[link]

2013. aug. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Úgy mint egy átlag alatti.


Ne kaja mennyiségben gondolkodj, hanem minőségben. A mennyiséget a gyomrod befogadó képessége meghatározza, ezzel nem kell külön számolnod.

Hogy mit teszel bele, az a nem mindegy.

2013. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pedig a tömeg a lényeg, esetleg a testzsírszázalék, csak nálad máshol van az ideális súly.


Amúgy ma magascsajnap van itt? :D Pár kérdéssel lejjebb egy 189 centis van. Üdítő tudat, magasak, fogjunk össze :D

2013. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vizet is többet kell innom, mert értelemszerűen nagyobb a testem, így megiszok napi 4-5 litert. Volt olyan diéta aminek a reggelije így kezdodott: csésze üres tea, 1 főtt tojás. - hát lehet, hogy egy 150 centis hölgy éppenhogy elvan vele... De nekem azért ennél több kell. Kiszámoltam, hogy elvileg 1700 kalória lenne nekem az ideális, fogyáshoz kevesebb..
2013. aug. 24. 14:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy, és kb mennyi a cél?
2013. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Volt olyan diéta aminek a reggelije így kezdodott: csésze üres tea, 1 főtt tojás."


Ne égesd magad. Az divatfogyókúra volt, és igazából nem muszáj bevallani, hogy valaha is ilyet olvastál. De frankón.


Amúgy az ember megfogja a tojást, megeszi. Mondjuk 10 tojásos szalonnás rántottából amennyit kíván, aztán ha jóllaktam akkor elég. Így van vagy nem így van?

Legyen így..

2013. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves Táplálkozásharcművész! Maga biztos valami nagy tudású orvos, endokrinologus, vagy valami okos dietetikus lehet. Korábbi hozzászolásaiban is csak pocskondiázni tudja az embereket. Nem rokona esetleg Csernus Dokinak? Mert a habitusa hasonló. Ön ne égesse már magát a hozzászólásaival!
2013. aug. 24. 19:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ha én égetem nem történik semmi.. Engem nem érdekel ha nem tetszem valakinek.


Viszont te a táplálkozásodról beszélsz, ennek már súlya van, erre nem lehet azt mondani mint velem kapcsolatban 'tök mindegy'. Ezen az életed, az egészséged múlik. Na ez a különbség. Én lehetek egy tahó akit mindenki utál (én boldog vagyok mert tudom hogy igazam van, és időnként erre mindig rájön 1-1 új ember, tehát van értelme annak amit csinálok) viszont.. ti nálatok a fogyásotok, az egészségetek a tét.

O.o


('_' )

( '_')

2013. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!